Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért van ez, hogy más más...

Mért van ez, hogy más más mindig testalkatom?

Figyelt kérdés
szóval van amikor homokóra vagyok képeken is lefényképeztem magam telóval azon is az vagyok..de van mikor máskor körtének nézek ki.nem értem ez most mi?:D
2010. jún. 6. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy épp milyen ruhában vagy, vagy milyen szögből fotózod magad. Ha a csípőd jóval szélesebb, mint a mellbőséged, akkor inkább körte-forma az alkatod.
2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ruha nélkül értettem h még úgyis más más
2010. jún. 6. 22:06
 3/6 A kérdező kommentje:
véletlen nem lehet hogy egyikse vagyok illetve kicsit mindkettő?mert ez tényleg se nem körte de nem homokóra
2010. jún. 6. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
nemkéne annyit gombázni...
2010. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ember, ne fotózgasd magad, hanem fogj egy centit, és mérd le a mellbőséged, a derekad és a csípőd. Világosan meg fogja mutatni, milyen testalkatú vagy. Körte és homokóra egyszerre nem lehetsz.
2010. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez most az ész hiánya.
2010. jún. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!