Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok.99.7 kg....

17 éves vagyok.99.7 kg. Fogamzásgátlótól híztam. Augusztus 1. ig hogy tudnék lefogyni 70 kg-ra. Ha futok és diétázok megnyúlna a bőröm ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 20:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

22.37 csak szólok, hogy aki nem izomból akar fogyni, annak megfelelő mennyiségű fehérjét kell ennie, és nem fogyhat heti 1 kilónál többet... Zsírból heti egy kilót lehet leadni, kivéve ha valaki 200 kiló.

A 7 napos diéta pedig dilettantizmus, káros és abszolút egészségtelen.


Dietetikus

2010. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

kedves uccso! en nem ertek a taplalkozas tudomanyhoz csak sajat tapasztalatomat osztottam meg. de akkor szeretnem megtudni, hogy az en testem miböl allhatott? ezek szerint tiszta izom voltam csak arra rakodott le par centi zsir es ezert ereztem ugy hogy sikerült 58kilora fogynom 85röl kb 2 honap alatt. ez idö alatt beres szandi tornat nyomtam naponta 1 orat es 3szor csinaltam meg ezt a 7 napos dietat es nagyjabol ugyanazt ettem a dieta szünet alatt csak nem szigoruan es ha ugy tetszett akkor meg mast, mar az elsö ket het utan is sokkal fittebb es energikusabb voltam, es ez nem mulo ize meg utana a jojo effektus, semmi nem volt 1,5 evig tartottam a sulyomat es azt ettem amit akartam, persze hozzaszoktam a sok sali natur husok temahoz es nem sültkrumlit sültkrumplival tema volt. Azota most kezdek bele megint ebbe a fogyokuraba, mert amiota abbahagtyam a fogamzasgatlot egyszerüen masznak fel a kilok, pedig baromi keveset eszem, azt viszont föleg este meg össze vissza :S tehat az en hibam.


Es miert nem jo ez a dieta? hiszen mindenhol azt magyarazzak folyton, hogy natur husokat kell enni meg sok zöldseg es gyümölcs-ez a dieta ezt tartalmazza es nekem a mennyisegevel sem volt bajom. Szoval nem ertem miert nem jo es hogy akkor en ennyire izmos voltam?

Es tenyleg nem ertem es ezert nagyon szeretnek valaszt kapni. Elöre is köszi.

2010. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Na mivel mar nagyon erdekel a dolog azert gyorsan szamolgattam mindenfele tablazat alapjan. Az oke hogy ez a 7 napos dieta csak 6-700 kaloriat tartalmaz naponta (kivetel a vasarnap ott lehet joval több is :D ) de naponta kb 100 gramm feherjet, akkor megis mi ezzel a baj? a feherje elosztasa pedig korrekt ugyanis minimum napi 4 etelböl tevödik össze, a nagy resze a husokbol, tejtermekekböl, tojasbol es termeszetesen a zöldsgekböl. Es egy felnöttnek napi 1gramm feherje/testtömegkilogramm van elöirva egeszsegesnek, illetve 0,79gramm csak ezen feherjek 85%-osan szivodnak fel. Ezek utan meg megjobban nem ertem. szoval nagyon varom a szakertesedet.
2010. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A tespedésről annyit,hogy 69 kg voltam,nem vékony,nem is kövér.A fog.gátló felírásánál nem vettek vért kaptam egy gyógyszert 1 hónap alatt 15 kg-ot híztam,inkább ugy mondanám felfújódtam mint egy lufi.Kaptam még egy gyógyszert (mivel ugye felborult az előzőtől a hormonháztartásom) hogy az majd helyrerakja a hormonokat.Ez annyira volt hatásos hogy másfél hónap +10 kg.Innen jött az endoklinológia,kórház stb...Nemrég jöttem ki a kórházból,és ezért szerettem volna most elkezdeni.És igen.előtte heti 4 szer jártam úszni és 3 szor röpizni,úgyhogy ennyit a tespedésről és a bántó válaszokról.

A többieknek pedig köszönöm a válaszokat:)

2010. máj. 29. 23:46
 15/20 anonim ***** válasza:

23.18 hogy tartalmazna már napi 100gramm fehérjét??? 1. nap két főtt tojás és egy steak... ha a steak 20dkg ami már nagy, akkor ez összesen 50-60 gramm fehérje...

Egyik nap sincs 50g fehérjénél több, a zöldségekben lévőt nem kell számolni, az nem ér szinte semmit. Egyébként meg napi 3 étkezés kevés, reggelire minden nap szinte semmit nem eszik az ember, pedig a szervezetnek akkor van a legnagyobb szüksége szénhidrátokra és fehérjékre, tekintve, hogy kb. 10 órája nem kapott semmilyen tápanyagot....

Lényegtelen... mindenki azt csinál amit akar, ez a 7 napos dolog akkor is tökéletesen rossz.

2010. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
en azt szamoltam amit en ettem egy nap 30deka csirkemell 75g feherje, ezzel maris megvan az amire a szervezetmnek szüksege van, ha ugye ez mind hasznosulna, es a ket tojas meg az 1-2 gramm feherjes zöldsegekkel meg összejön naponta 30-35 gramm. ezert nem ertem mi a baj es a kötekedesed nem magyarazat. ha rosszul lettem volna vagy az orvosi kontrollokon barmi negativat mondott volna az orvos akkor abbahagyom es nem itt ertetlenkednek.
2010. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

11.53 rendben, nyertél, ügyes vagy, gratulálok! Ne haragudj de nem kötözködöm. 100 oldalt írhatnék neked arról, hogy miért nem jó ez a sz@rság... Még csak nem is fogod fel amiket írok... HOGY REGGEL RENDESEN KELL ENNI. HOGY A ZÖLDSÉGEKBEN LÉVŐ FEHÉRJE NEM SZÁMÍT. HOGY NAPI 3 ÉTKEZÉS NEM ELÉG. Mindemellett nem tudom, hogyan ettél napi 30dkg csirkét, amikor a legtöbb napon napi egyszer ír húst ez a csodaétrend... Egy étkezésre ettél 30 dkg-ot??? Ha igen, akkor azt is tudd, hogy egyszerre a szervezet maximum 40-50 gramm fehérjét képes feldolgozni...

Nézd én nagyon örülök, hogy te ilyen ügyes vagy, és ennyire bejött ez a fogyókúra. Tudod néha több millió emberből egy megnyeri a lottó ötöst, de ugye ha ő azt állítja, hogy egyszer kell csak játszani, és megnyered a főnyereményt, az nem igaz! Persze az ő szemszögéből igen, és lehet valami matematikai analfabéta fennhangon visítana, hogy DE HÁT NEKEM EGYBŐL BEJÖTT, AKKOR EZ MŰKÖDIK! Attól még nem lesz igaz... Rengeteg kövér embert lefogyasztottam már, és rengeteg jött úgy hozzám, hogy már sok ilyen sz@rt kipróbált, mint ez a 7 napos dolog... Sokan ezt is csinálták konkrétan.

Nem fogom tudni neked elmagyarázni, mert okoskodsz, de közben nem értesz hozzá, csak azt látod, hogy te lefogytál. Mondom, gratulálok, tiéd a lottó ötös! De ne híreszteld, hogy bárki megnyerheti, mert nincs így...

2010. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Es a vegak? ha nem szamit a zöldsegben levö feherje nem szamit?

Reggeli, ok az fontos lenne azt felfogtam de en pl sosem szoktam reggelizni.

De ha annyira ellene vagy akkor normalisan is leirhatnad, hatha okulok illetve okulunk belöle. Mert azzal, hogy csak azt mondod ez nem igy van meg nem szamit es csak a nem nem nem ez asz@r. Azzal nem vagyok elörebb.


Azt pedig nem tudtam hogy csak 50-60g feherjet hasznalunk fel vagy hasznositunk egy etkezesnel.

2010. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Bocs elirtam a 40-50et 50-60ra:(
2010. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled, ha tizenévesen ilyen szar bogyót szedsz! És már akkor dagadt voltál, amikor elkezdted!!!
2013. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!