Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok.99.7 kg....

17 éves vagyok.99.7 kg. Fogamzásgátlótól híztam. Augusztus 1. ig hogy tudnék lefogyni 70 kg-ra. Ha futok és diétázok megnyúlna a bőröm ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát ez a 30 kilo ilyen rövid idő alatt egy kicsit sok lenne sztem.

Kezd el sportolni, és rendszeresebben enni, de sztem megviselné a szervezted ezt a hirtelne fogyást. Meg a böröd is megnyúlna, de ha mondjuk utána még sokat tornáznál rá, akkor feszesedne. De ez egy kicsit soknak tűnik, mondjuk úgy 15 kilo az nem annyira, minden héten 1 kilo, és akkor sztem az még a normálisnka nevezhteő. Amúyg hány centi magas vagy?

2010. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
160 cm...
2010. máj. 29. 20:30
 3/20 anonim válasza:
9%
Küldjél már képet :D
2010. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Hát igen, tényleg sok a súlyod, de akkor se ilyen drasztikusan kéne leadnod belőle, hisz ezt se rövid idő alatt szedted fel és akkor rövid idő altt se szabad leadni.

Amúgy abbahagytad már a gyógyszert?

2010. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Utolsó! Bunkó vagy!

Kérdező: sajnos ennyi idő alatt elég nehéz, és egészségtelen dolog ennyit fogyni. Biztos, hogy megnyúlna a bőröd, nekem 4 hónap alatt 20 kiló fogyástól is nyúlt valamennyit. Kezdj sportolni és egészségesen élni, ne próbálj sürgetni semmit! Szépen lassan le fog az menni, ne aggódj, és ne stresszelj! Karácsonyra igazi bombanő lehetsz :) ha viszont augusztusra fogynál ennyit, aligha hiszem, hogy csinos lennél, a súlycsökkenés ellenére sem.

No és lassan fogyni is sokkal gyorsabb, mint sehogy! :) csak ügyesen!

2010. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a bunkó természetesen a képkérősnek szólt.
2010. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"17 éves vagyok.99.7 kg. Fogamzásgátlótól híztam"


Ezt egyszerűen nem tudom elhinni.

Döbbenet...

2010. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%

Nyilván a fogamzásgátlótól hízott... Kb. 50 kilót, mert annyival több az ideálisnál. Mellette egyébként 6-szor étkezik mindennap, minden kajálása kitűnő fehérjékből, szénhidrátokból és zsírokból áll, valamint rendszeresen sportol! És csak most tűnt fel egyik reggel, hogy "basszus 50 kilót híztam... mitől lehet? Ja hát persze a fogamzásgátló!"

Ha nem akkor viszont csak a zabálástól és a tespedéstől van :)

2010. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Én azt nem értem hogy az ember elkezd hizni vmitől.. pl f.gátlótól. Akkor miért 30 kg +-nál veszi észre h ez igy nem lesz jo? Én már + 5 kg-nál elkezdenék csinálni vmit és nem várnám meg a +30at.
2010. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Csak hogy beszoljak en is 160 magas vagyok es 60-70 kilo között van az idealis sulyom amikor nem vagyok görcs es nem vagyok köver sem. Testalkattol is függ. Amugy az egyhatvan magassaghoz a 48.5 es 64.5 közötti suly az orvosilag idealisnal tartott. azaz nem 50 kilot hizott.

Amugy kepzeld en meg 1 honap alatt hiztam most 15 kilot es nem tudtam tenni ellene, en meg abbahagytam a fogamzasgatlot.


Figyu barki barmit is modn en tapasztalatbol mondom, hogy a 7 napos dieta mellett nem ehezel es nagyon hatasosan lefogysz ketszer kell megcsinalni az egy hetet aztan par nap szünet es megint, ezzel nagyjabol le is adsz olyan 20-25 kilot. egy nagyon fontos dolog van, mindenkeppen kell mellette tornazni!!! Akkor nem izombol fogysz es formasodsz is valamint a böröd rugalmasagan is sokat dob. a link:

[link]

2010. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!