Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pufi lány vagyok, és visszahúz...

Pufi lány vagyok, és visszahúzódó, szégyenlős. Nem merek elmenni ezért edzőterembe, pedig jót tenne. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nincs sajnos senki aki jönne velem, én pedig futópadozni szeretnék.


20L


2017. okt. 17. 09:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ti mit tennétek a helyemben?"


Elmennék edzeni.

2017. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2: ja, most lehet hogy rohognek... de ne felejtsd el oket, mikor egy ev mulva majd korulugralnak mert szeretnenek megkapni :)
2017. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz mások hogy kezdték ?

Mindenki elkezdte valahogy ,és a terembe mindenki azért küzd hogy jobb külsőt érjen el mindenki azért van ott hogy izmosodjon ,fogyjon ,formásodjon .

Ez nem az a sportág ahol leszólnak ,igenis becsülendő ha kész vagy változtatni és van akaraterőd. Érett normális ember nem fog leszolni.

2017. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Fuss este a szabadban, akkor alig vannak kint az utcán. Én is olyan helyen lakok, ahol mindenki ismer mindenkit és nem mertem nappal futni mert úgy néztek az emberek mintha megöltem volna valakit.
2017. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg legyőzni a szégyenlősséget, bemenni, és úgy viselkedni mint más ott tartózkodó lány (nem feltűnően, természetesen!) Próbálj ki mindent, majd belejössz! Nem fognak leszólni, gúnyolódni, minden rendben lesz!
2017. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!