Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pufi lány vagyok, és visszahúz...

Pufi lány vagyok, és visszahúzódó, szégyenlős. Nem merek elmenni ezért edzőterembe, pedig jót tenne. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nincs sajnos senki aki jönne velem, én pedig futópadozni szeretnék.


20L


2017. okt. 17. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, edzoteremben senki se fog megszolni. Sot, epp ertekelendo az, hogy tenni akarsz az egeszsegedert.
2017. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
sajnos olyan helyen lakom, hogy mindenki ismer mindenkit, és minden fiatal röhög az ilyen embereken, így elég fusztráló, mert megnéznek kb mindig.
2017. okt. 17. 10:15
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Akkor vegyél egy futógépet, vagy fuss a környéken (erdő, mező). De túlsúllyal nem biztos, hogy szerencsés választás a futás.
2017. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menjél. Én is féltem, már én nem voltam pufi, de elég gátlásos vagyok.

Aztán azt vettem észre, hogy senki sem foglalkozik ott a másikkal. Max. segítenek, ha kérdezel valamit. De igazából mindenki a saját edzésével van elfoglalva.

És mindenféle ember jár edzőterembe, nemcsak sportosak, izmosak.

2017. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Fuss a természetben. Izgalmasabb és egészségesebb, mint a futópad. A futópadot max akkor használnám, ha ők fizetnének nekem, nem fordítva...
2017. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
menyél eczeni legyel sportós ne szégyejed magadot csaje
2017. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megnevetteted azokat, akik kinevetnek, fogd fel így.
2017. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el otthon tornázni én is úgy kezdtem
2017. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondhatnám, hogy ne törődj velük, de én se mennék edzőterembe. Vannak súlyaim, futni pedig a környékbeli vadasparkban szeretek, ami gyönyörű. Más mozgást is végezhetsz, akár otthon is, de a legjobb, ha erősítő, aerob és kardió is van s friss levegőre is kijutsz.
2017. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fuss a természetben, sokkal jobb dolog.
2017. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!