Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék segítséget kérni,...

Szeretnék segítséget kérni, fogyás miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon le szeretnék fogyni legalább 15 kgt, ami szülés után maradt rajtam még mindig 2 év után is.

Bármit csinálok, egyszerűen nem mozdul meg a mérleg.

Volt egy idő elkezdtem járni edzőterembe, az se segített, itthon tornáztam, elkezdtem futni is, de semmi.

Figyelek a kajára, nem mindig tudok 3 féle kaját csinálni, hogy megegye a gyerek is meg a férjem is meg hogy nekem is jó legyen. Csak sima vizet iszok, nem eszek kenyeret se tésztát. Nem eszek édességet, ami nagyon nehéz volt de kibírom!! Csirkemellet szeretem natúron sütve, sok saláta, zöldség, gyümölcs. Tojást néha vacsira, és általában 7 után már semmi csak víz, és mégse megy le semmi. Mit rontok el? Nagyon szeretnék lefogyni nyárra, hogy ne szégyelljem magam a strandon mint idén.. Pocsék érzés volt ilyen kövéren lenni a strandon, miközben körül vesz a sok vékony hölgy a férjem meg csorgatja a nyálát.. Csinos anyuci szeretnék lenni, elsőnek magam miatt, hogy ne kelljen xl-es ruhákat vennem, tudjak csinosan öltözni végre.

Csináltattam vérvételt, pajzsmirigy minden rendben!


Köszönöm, ha valaki tud adni tanácsot!!!


2017. okt. 12. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Írtam privit :)
2017. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Fontos a kondi kb 2-3 hónap mire meglátszik egyel 2k kalória alatt és edz mellé este hat után ne egyél és figyelj a tapertertekadatokra h minél kevesebb legyen a zsir
2017. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 2.ra ne hallgass, 2000 kcallal elég kevés nő tud lefogyni, a zsírral pedig nincs baj, sokunknak csak zsírosan megy a fogyás. Az este 6 után nem evés van, akinek jó, van, akinek rossz, nyilván nem ezen múlik.


Kalóriadeficitben mindenki fogy, nem tudod, mennyit ettél? Mert az ételeid alapján el nem tudom képzelni, hogyan szállhattál el a kalóriákkal...

Ha lassú is az anyagcseréd, a futás sokat éget, normális étrenddel fogynod kell. Úgyhogy én vezetném egy ideig, hogy mi merre, hátha kiderül valami, pl. hogy sokat eszel, csak nem tudsz róla.


Konkrét tanácsot nem lehet mondani ismeretlenül, egyéni, kinek hogyan megy a kényelmes, egészséges fogyás.

2017. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kalória bázison szoktam vezetni mit eszek és ugy szokott lenni napi 1200-1300 kalória. Csak valahol meg azt olvastam hogy a futás nem is segit a fogyasban de én ezt nem hiszem el
2017. okt. 12. 16:31
 5/9 anonim ***** válasza:
A futás segít a fogyásban de idő kell hozzá mire látszata van. Kb. 1év
2017. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Uristen milyen 1év? Múlt héten fogytam fél kilót úgy hogy 1-szer mentem el futni 55 percet...
2017. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 1 nap alatt, mozgás nélkül is tudok fél kilót fogyni (meg hízni is), úgy hívják, természetes súlyingadozás :)
2017. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kitartással és odafigyeléssel, 1300 kalória energiabevitel mellett kéne fogynod, még mozgás nélkül is.

azt kellene megvizsgálni, hogy mennyire vagy aktív és mennyire élsz egészségesen.

pl. a napi 8 óra alvás és a napi 2 liter folyadékbevitel - tiszta víz ivás mindig megvan-e.

és ezek után a kérdés, elég aktív vagy-e. ha otthoni élet a házimunkából és a gyerekkel építőkockázás, közös ücsörgős mesenézésből áll, akkor nem mozogsz eleget.


rajtam 4 kiló maradt szülés után, aztán a vanelégtej stresszelés miatt és sok szénhidrátbevitel és lustálkodás miatt még feljött további négy, ami aztán leolvadt, mikor a gyerekkel rendszeresen eljártam sétálni. úgy, hogy nem fogyókúráztam, csak annyit ettem, amennyi elég volt, meg valószínű keveset, de azért csokit majszoltam rendszeresen, de napi 3 órát biztosan elmászkáltam a gyerekkel - elsétáltam a parkba, meg ott elidőztünk, aztán hazasétáltam... kb így 3 hónap alatt le is ment.

sokat mentem, és amíg nem voltam otthon, nem is nagyon ettem.

én mindig úgy főztem, hogy az alap kaja a gyereké volt, páromnak azt "fölturbóztam" és én meg ettem valami gyorsan elkészíthető diétásat, ha nem éppen amit a gyerek is evett.


pl. pörkölt nokedlivel. gyereknek összebotmixereztem a pörköltet, és úgy kapta a nokedlivel. párom ette úgy, hogy az ő tányérjára már ez fűszerezetten került, én meg ettem egy kis pörit noki' nélkül... (ez csak 1 példa)

mondjuk én mindent ettem, csak elég keveset.


az aktív programok vitték le a súlyom.


ja, mert mikor ment a gyerek bölcsibe, én meg munkába, rögtön 4 kiló vissza is jött, amivel azóta is küzdök, de hát ilyen az ülőmunka és a kötöttség a gyerek mellett. (nem vagyok RubintRéka, hogy a munkám sok mozgással járjon, vagy tarthassak babysittert azért, hogy napi 2 óra mozgás beleférjen a fárasztó napomba) :)


amíg otthon vagy, használd ki a lehetőséget, induljatok el a babakocsival 2-3 órás túrára, vigyél magaddal enni, innivalót, a gyerek tud a kocsiba is aludni, megálltok, eszik, iszik. te meg mozogsz.


le fog menni, hidd el.

2017. okt. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, én is anyuka vagyok, 3 gyermekkel (17, 15, 5). Én 32-kg-ot fogytam, havi 2 kg-os átlaggal. Egy héten 3-szor hajtottam ellipszis tréneren (aerob mozgás - zsirégetés) 1 óra hosszat, és szintén 3-szor súlyzós edzésre jártam (izomfelépités a tipikus nöi problémás testrészeken). Heti 1 pihenönap. Szénhidrátszegény, fehérjedús, zsirszegény. Kalóriadeficit. Sok folyadék (viz). Elegendö alvás. Semmi cukor, semmi édesség, semmi fehérlisztes termék. 98-ról kg-ról 66-ra mentem le (177 cm).

Küldök privi-ben használható oldalakat, irásokat, amiket én jól tudtam a diétám ideje alatt használni.


Ha kitartó leszel, a jövö nyárra igy nézhetsz ki:


https://www.youtube.com/watch?v=MLCF_PztEmQ&t=166s


Nem elérhetetlen, csak el kell kezdeni és be kell fejezni.

2017. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!