Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segít fogyni?

Valaki segít fogyni?

Figyelt kérdés

Másfél éve 59 kilós vézna gyerek voltam. Nem szerettem az lenni. Aztán jött egy pszichés probléma, gyógyszerszedés, ami hízást okozott, már nem szedem 2 hónapja, de odáig jutottam, hogy 84 kilós vagyok, tehát 25 (!) kilót híztam. Borzalmas. Előtte is az voltam, de most már dagadt disznó vagyok. Nem tudok úgy ülni, hogy ne érezzem a hájam. Pedig nem eszek nagyon sokat, futok is és edzésre is járok, igaz mostanában ritkábban. 70 kilós, nem kockahasú, de jól kinéző srác akarok lenni a 184 centis létemre, mert így egy hányadék vagyok. Senkinek sem kellek. Utálom magam emiatt. Segítenétek? Nagyon fontos lenne.

16F



2017. júl. 30. 21:14
 1/1 anonim válasza:
vegyél multislim - et
2017. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!