Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 nap alatt 2.5 3 kg lehetséges?

Martin02020 kérdése:

20 nap alatt 2.5 3 kg lehetséges?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 183 cm magas 75 kg szeretnék fogyni kb 3 kg ot mert gerincferdülésem van és csak a fenekemre hízok fiú létemre :/ egy héten max 2-3 x tudok menni futni mivel egy ideje már fáj a térdem és többet nem bírok ja és nem igazán van pénzem diétás ételekre
2017. júl. 7. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A diétás ételek nem drágábbak. De neked még a szüleid vásárolnak, szóval:

-Csökkents az eddigi étel adagaidon

-sportolj valamit otthon mindennap (pl.:a telós alkalmazások edzései)

-Igyál sok vizet

-És ahogy mondtad fuss


Ennyivel akár lehetséges ennyit leadnod ennyi időn belül.

2017. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg ha lehetséges kerüld a lisztes ételeket. Ne egyél szendvicset, panírozott dolgokat.
2017. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte esélytelen. Grammra kiszámolt diétával, nagyon tiszta kajákkal és jó edzéstervvel elméletileg lehetne, gyakorlatilag a leírt körülményekkel valószínűtlen ennyi zsírt veszteni. Vizet persze simán veszthetsz ennyit, ergo a mérleg lehet, hogy kevesebbet mutat majd, de ennek a fenekeden lévő zsírhoz sok köze nem lesz.


De ez nem baj, ha 30 vagy 40 nap alatt fogyod le a 3 kilót, azt se büntetik fejvesztéssel. A végeredmény ugyanaz, sőt, jobb, mert tarthatóbb lesz.

2017. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Könnyen letudok fogyni.. volt hogy ugyanugy ettem és mégis fogytam és nem futottam elégedett lennék én 1-2 kg al is 20 nap alatt :D
2017. júl. 7. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!