Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 20 perc szobabiciklizes...

Napi 20 perc szobabiciklizes ha kajara is odaigyelek segit a fogyasban vagy izmosit?

Figyelt kérdés
Most tekertem 20 percet es ugy bedurrant a combom tole,ez igy izmosit vagy fogyaszt? Mivel combra mar nemszeretnek izmot novelni.20perc intenziv tekeres kb hany kaloriat eget?
2017. jún. 18. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-1.5 órát szobabiciklizek és nincs izmos lábam, pedig férfi vagyok, szerintem itt a válasz a kérdésedre.
2017. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdetnek nem rossz, de 20 perc elég kevès, ha nincs mellette egyèb sport. (Pl.sùlyzòs edzès). 20 perc alatt 150-200 kcal-t ègetsz el. Legalàbb heti 4-5 alkalommal kellene 40 perc-1 òra edzès+plusz jò kajàlàs.


Izmosodni nem fogsz biciklizessel. Lànyok nem könnyen szednek fel izmot, plàne nem szobakerèkpàrral. Es még csak akkor sem ha kis sùlyokkal bohòckodtok. Formà testet akarsz, ahhoz önmagában nem elèg a kardió. Sùlyzós edzès is kell a tónusos testhez.

2017. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!