Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyors súlyvesztésnek milyen...

A gyors súlyvesztésnek milyen következményei lehetnek? Miért gond, ha gyorsan mennek le a kilók és mi számít soknak?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem fogyózni. Eddig 2kg-ot fogytam 3nap alatt. Ez baj? Lassítsam a fogyást vagy nem lehet gond?
2010. máj. 13. 17:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, valószínűleg a ciklusod is befolyásolja, mit mutat a mérleg. Ráadásul ha nem digitális mérleg, mindig mást mutat, akár 2 percen belül is.


Egyébként az a gond, hogy ha újra eszel cukrot, újra eszel 6 után, vagy abbahagyod a mozgást, azonnal visszahízol. 5 kilónál még nem leszel ráncos, de nem a torna miatt, hanem a kis súlyfelesleg miatt. Azok ráncosodnak, akik 15-20-30 kilókat fogynak, de ők tornával is.

2010. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem értem az utolsó előttit. Miért kellene időpont ahhoz, hogy eldöntsem mennyit akarok fogyni? Elhatároztam, hogy ennyi és ennyi kg akarok lenni, ahhoz szükséges még kb 5kg. Mi ezen olyan bonyolult.

És egyáltalán nem gondolom azt, hogy 2kg zsírt adtam le. Csak annyit írtam, hogy ennyivel mutatott kevesebbet a mérleg. Digitális mérlegem van.

Nem hiszem, hogy visszafogom hízni, mert soha nem voltam kövér, most sem vagyok az. Eddig sem kellett néznem mit eszem, mert nem híztam. Csupán a terhesség után rajtam maradt felesleges szeretném leadni. És igen centire is mérem magam.

2010. máj. 14. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!