Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6-8 kilót szeretnék leadni,...

6-8 kilót szeretnék leadni, adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 05:05
 1/3 A kérdező kommentje:
38/N vagyok, 174cm,80kg.Nem vagyok kövér, egész életemben sportoltam, de pár kiló felszaladt, ami nagyon zavar. Minden nap szobabiciklizek, néha súlyzózok, de nem tudok fogyni.
2017. márc. 23. 05:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogyni kalóriadeficittel fogsz, tehát ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel.

Nem fogyni kéne, hanem életmódot kéne váltani.

70%-ban az étkezésen és csak 30%-ban múlik a mozgáson.


Ne csak szobabicikliz, mert az jóformán semmit se ér. Menj le futni, és itt van két oldal linkje tornázz ezekre:

[link]

[link]

Kardió és aerob edzésektől lehet fogyni.


Igyál napi min 2 liter vizet, a péksütiket, fehér kenyeret, a kajának nem nevezhető dolgokat iktasd ki, este már ne egyél a vacsihoz köretet.

Napi min 1200 kalóriát vigyél be egészséges ételekből.


Légy kitartó, ne add fel, a cél lebegjen a szemed előtt! :)

2017. márc. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rozskenyeret szoktam enni, heti 1-2 alkalommal, péksütit, édességeket alapból nem szeretem. Tojást, csirkét, zöldségeket, sajtot, csirkemell sonkát szoktam enni.
2017. márc. 24. 05:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!