Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek meg javitani a...

Hogyan tudnek meg javitani a testemen (kep)?

Figyelt kérdés

Eleg sokat fogytam (tobb, mint 40 kg-ot), de nem vagyok megelegedve a testemmel. Tisztaban vagyok vele, hogy soha nem lesz mar olyan, mintha nem lettem volna 1mazsas, de valahogy nem ez az a test, amire vagyom? 170cm vagyok, 58 kg, ami elvileg jo lenne ehez a magassaghoz, latom a csipocsontom, a bordaimat, de megis lotyog rajtam a bor (haj?), hiaba edzem, latom a valtozast is, de nem hogy vekonyabb lennek (esztetikusabb), hanem egyre inkabb szelesebbnek latom magam?! Esetleg valakinek valamilyen otlete, aki hasonlo sulytol szabadult meg? Milyen mozgast vegezzek inkabb, mi vezetne latvanyosabb eredmenyhez?


[link]


Jelenleg igy nezek ki



#háj #túlsúly #fennmaradt bőr #lötyögő kar
2017. febr. 12. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés + tömegnövelő étrend.

A bőr feszességén pedig csak a hidratálás(víz ivás) megfelelő tápanyagok + idő segíthet...

2017. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ekkora fogyásnál igazán jó eredményt leginkább csak plasztikával lehet elérni.
2017. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos vagy, szerintem keress más célt az életedbe, mint a tested ennél is tökéletesebbre tornázása. Ha viszont mindenképpen ezt akarod, akkor keress magadnak egy fitness edzőt, aki felkészít a versenyekre, profi sportolói létre.
2017. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs suéles vállad, csak rettenetesen előnytelenül fotózod magadat...

Ahogy már írtek fentebb, tömegnövelő étrend és súlyzós edzés... és mielőtt olyan illúzióid lennének, hogy "túl izmos" leszel, keress rá Kiss Virág nevére na az az amit 3-4 év kitartó elkötelezett munkával és súlyzós edzéssel elérhetsz nőként szteroidok nélkül...

2017. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!