Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyási tippek?

Fogyási tippek?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék lefogyni,már 1-2 éve tervezgetem,de úgy érzem hogy most jött el az idő.Nos,esetleg valami diétás étrend,vagy tippet aki tud az leírhatná...Hogyha valakit érdekel: 13/F (tudom,tudom,fiatal vagyok...) 168cm Magas 85kg (#disznó :/) Nyilván rájátszik a túlsúlyomra az is,hogy nem sokat mozgom,inkább csak leülök a gép elé,és az étrendem is hibás.Kérem,hogy csak komoly válaszokat írjatok,semmi kedvem azt hallgatni,amit amúgy is sokan az orrom alá dörgölnek.

Köszönöm!


2017. febr. 5. 14:49
 1/3 Adam_Hack ***** válasza:
25%
Minek akarsz lefogyni? Kövérekre szükség van, hogy fenn tudják tartani a gyorskajáldákat, és el tudják adni a szívgyógyszereket a szegény gyógyszergyártó cégek. Ha lefogysz, elrontod az üzletüket. NE tedd! Inkább egyél még többet!
2017. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keress egy hobbit( sportot) ami tetszik. Nem kell jónak lenned benne, de szeresd csinálni ( foci, floorball, tánc, túrázás, biciklizés, futás, úszás, korcsolyázás , stb) Próbálj ki több mindent és ne keseredj el az első kudarc miatt. Hajra :)
2017. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő,köszönöm!
2017. febr. 8. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!