Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó? Bíztatást és...

Ez így jó? Bíztatást és sikersztorikat szeretnék kérni!

Figyelt kérdés
24 èves vagyok.Màr nagon sokszor elterveztem hogy igen is lefogyok de mindig kudarcot vallottam.Senki nem tàmogatott amikor fogyóztam.Igazából nem szeretnèk drasztikus diètàhoz folyamodni,olyan megoldàst keresek amit tudok egy èleten àt tartani.Így kèpzelem el a napi ètrendemet: Reggeli:1 szelet tk kenyèr felvágottal egy csèsze kàve eritrittel ízesítve.Tízórai:Egy zsírszegèny joghurt Ebèd:Itt igazából nem akarom követni a zöldsèg csirkemell rízs kombinàciót amit a legtöbben ajánlanak.Bàrmit ennèk amit egy 2 dl bögrèvel mèrnèk ki annyi lenne egy adag.Ha tèsztàs a menü próbàlnám tk lisztből otthon elkèszíteni.Vacsora:2db tojàs mindig màshogy elkèszítve vagy vmilyen könnyű leves.Sport gyanànt ellipszis trènert fogok beszerezni úgy tudom az nem erőlteti meg az izületet.Hát így terveztem.sztetek hatàsos lehet ez így?
2017. jan. 30. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A zsírszegény joghurtokban van a legtöbb cukor.

2dl-es bögrényi adag sokszor lehet, hogy éhezés lesz, hisz sok ételből ez baromi alacsony tápanyagtartalmat jelent.

2017. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a lifetiltre a neten, tök támogató csoportjai vannak a facebookon, teljes kajatervek :)
2017. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarasz normalisan enni akkor nem varjal csodat es szep alakot. ellipszis trèner elmegy de attol nem lesz jo alakod.
2017. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A diéta ott bukik el, hogy 2 decis bögre valami. VALAMI. Oké, de mégis mi? Honnan tudhatjuk, hogy megvan-e így a kellő fehérje, zsír és szénhidrát-rost arány.


Szívesen biztatlak, meg nekem is sikerült 16 kilót leadni és szép szálkás izomzatra szert tenni, de hiába az én sikersztorim, ha ilyen hülye módszerrel akarsz előrejutni, nem fog menni.

2017. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!