Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mesélnétek sikersztorikat?...

Mesélnétek sikersztorikat? Kinek hány kg ment le, hogyan, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

3 nyári hónap.


Napi 14 óra.


- 15 Kg


- Megtanultam pizzát sütni!

2016. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

napi szinten sport futás úszás vagy valami én 1 óra minden nap plusz étrend figyelése és számolása (ebben segít a kalóriaguru nevű oldal ajánlom figyelmedbe) illetve reggel egy fél liter citromos víz .

szerintem olvasd el a sárga kapszula című könyvet neten le lehet tölteni ingyen nagyon sokat segít

2016. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta 10 hónap 33 kiló
2016. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ételintolerancia miatt szigorú diéta és teljes életmódváltás. 4 hónap alatt -17 kg, azóta sem jött vissza, bár életem végéig tartani kell a diétát.
2016. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

6 kg 2 hónap alatt kalóriaszámlálás nélkül, szabad mennyiségű zöldség+gyümölcs fogyasztással.

Heti 2 db alakformáló aerobic órával.


Go veg!


A diéta konkrét neve: plant-based vegan

Illetve egy speciálisabb formája: raw till 4

Guglizd még: Freelee the Banana girl

2016. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ahogy hívnak válasza:

Az attól függ, mit szeretnél.

Gyors fogyást vagy ráérőset.

A gyors fogyást nem javaslom, megterhelheti a szervezeted, illetve a bőröd sem fog visszahúzódni mozgás nélkül rendesen és az nem szép.

Én anno 40 kilót adtam le 2 év alatt mindenféle diéta/fogyókúra nélkül, egy dolog volt, amit betartottam (a mozgás mellett): este 6 óra előtt megvacsoráztam (ami jól esett, azt ettem), és hat után már se nasi, se semmi.

Most edzeni járok és persze ennyi idősen már kellett egy kis életmód váltás is étkezésben. Heti 3-4 alkalommal megyek edzeni, ebből alkalmanként 20 km bringázás, a többi súlyzózás. Vacsorára csak saláta, azt lehet remekül feldobni/váltogatni, sokféle recept van. Napközben rendes, normális étkezés, nem kell önsanyargatás, nem kell fogyókúra - csak mindenből a megfelelő mennyiséget és persze változatosan. Fontos a mozgás, én így havi 2 kilót simán leadok, nem megterhelő és jobban is érzem magam, mióta edzésre járok.

Remélem tudtam segíteni.

2016. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vajda Gábor válasza:

Annyi "recept" van erre a neten hogy ihaj...pedig mind hülyeség,és kínzás.Nem kell kínlódni.Nekem bejött egy szabad elhatározásból hogy 4 hónap alatt leadtam a 90-ből 12 kilót és nem szenvedtem közben.Csak vigyázni kell mert lazán visszahízza az ember ha elfelejt bizonyos dolgokat és sajnos a hízás egyszerűbb...


Először is sok mozgás...

Rengeteg zöldség és zöldségsaláta akár a tescos zacskós kevert...

Fehér kenyér helyett barna kenyér vagy korpás

Nix péksütemény úgymint kakóscsiga és hasonlók...vagy csak havi 2

Édesség szintén minusz...

Ja és sok folyadék...ami természetesen VÍZ vagy tej de semmiképpen nem kakaó meg cukrozott tea (cukor nélkül persze bármelyik oké)

Semmi üdítő!!!!

És a főtt kajából mindenből lehet enni de feleannyit!

Jó lesz az...

Ételporkészítmények szintén felejtősek...


A lényeg hogy a felesleges cukrot és szénhidrátot ne vigyük be...ezzel fogyhatunk ha mellette egészségesen táplálkozunk!

2016. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

16 éves koromban 1 hónap alatt kb-10kg

Nem is akartam nem fogyókúra kell csak el kell kapnod egy olyan betegséget amivel az intenzívre kerülsz a László kórházban egy hónapra.(és még mozogni sem kell)

2016. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!