Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírnátok update-s tapasztalat...

Leírnátok update-s tapasztalataitokat sikersztorikat?

Figyelt kérdés

Előre kérném, hogy aki nem ért egyet a módszerrel az most ne ezt a kérdést használja, vitafórumnak arra indítson minden ellenző saját kérdést.


a támogatóktól pedig olyasmikre lennék kíváncsi, hogy mennyi idő alatt mennyit fogytak, mennyit és mit mozogtak mellette, bőrük hogy bírta, csak az elvet követték e vagy esetleg használták az update termékeket esetleg rendeltek update menüt? fogyás után mit tartottak meg az étrendből, visszahíztak e, és egy átlagos napi menüt/mennyiséget is szívesen olvasnék. 170 cm vagyok és 90 kg minimum 20-at szeretnék leadni, most keresem a nekem való módszert, mert valami elvre szükségem van amihez igazodni tudok.


2012. jan. 24. 15:47
 1/2 anonim válasza:

szia,

én alkalmaztam az update módszert. Azt kell, hogy mondjam, hogy először szkeptikusan álltam neki, de aztán pozitívan csalódtam. Nagyon elkötelezett voltam és minden ételt update előírásoknak megfelelően készítettem el és ezek mellett napi másfél-két órát edzettem a Réka DVD-vel. Ha nassolni támadt kedvem akkor is szigorúan csak update péksüteményt és pudingot ettem. Ezzel a módszerrel a nyári szünet alatt leadtam 15 kilót.

2012. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ja, és még annyit, hogy annyira megszerettem azóta azokat az ételeket, hogy azóta is úgy készítem az ételeket, és egy gramm sem jött vissza. A tornát sajnos abbahagytam, de szerencsére így se hízom vissza :)
2012. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!