Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam de felek hogy az...

Lefogytam de felek hogy az unnepekkor viszaszedek par kilot?!

Figyelt kérdés

Sziasztok eloszor is elnezest az ekezetek hianya miatt.

Adott a kovetkezo szituacio. (19/F) Egesz gyerekkoromban dagi gyerek voltam . Vegul 9honap alatt sikerult megszabadulnom 45 kg tol . (110kg-->65kg) . 180 cm vagyok 65 kg. Ezidaig sikeresen tartottam a sulyomat. Most kicsit felek hogy feljon 2-3 kg ujjev ejjelen. Esetleg valaki tudna tanacsot adni hogy egy nap "cheat day" tol feljohet e 2-3kg? Ha utanna viszaallok a megszokott etrendhez? (a -45 kg az szigoru dietaval es napi 3x edzessel tortent). Meg megrogzotten kovernek latom magam . (Mentalis problemaim nincsenek csak ez a folyton kovernek latom magam)



2016. dec. 29. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy van mentális problémád,ha ezekkel az adatokkal kövérnek látod magad illetve azon aggódsz,hogy mi lesz ha felugrik 2-3 kg. Egy hét lazítástól semmi tragédia nem történik. A napi 3-szori edzés? WTF?
2016. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol heti 5 nap , napi szinten 2 ora edzes volt kb csak ugy minden paros heten heti 3nap reggel delben este 2 ora . Ennyi kellet a kockahashoz szerencsere latszik is mind a 6. Tehat ha most pentek szombaton elterek a dietas etrendemtol akkor nem ugrik vissza nagyon semmi? Alapbol is a test felepitesem eleg gagyi volt + hizekony vagyok
2016. dec. 29. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mentalis problemaim nincsenek csak ez a folyton kovernek latom magam"

Pont ez a mentális probléma.


180centihez tinilánynak 70kg a normális, szóval nagyon gebe lehetsz.

2016. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Srác, ugye neked nagyon régen elváltak a szüleid és apádat azóta sem láttad?
2016. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!