Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csalónap vélemény?

Csalónap vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék tartani egy csaló napot de kíváncsi vagyok rá hogy az aki már próbálta, neki milyen tapasztalatai vannak róla
2016. nov. 16. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon általános kérdésed van, nagyon nem mindegy, milyen csalónap milyen diétában...


Sokak beszámolnak róla, hogy jót tesz. Főleg, ha kemény diétájuk van, aminél akár fizikailag, akár lelkileg jót tesz egy alaposabb nap...

Nekem sosem tervezett az ilyesmi, az én csöpp deficitemnél nem nagy ötlet... Csak megtörténik, leginkább lelki okokból vagy úgy alakul. Most ez pont változik, mert sikerül nagy deficitben ennem, ami azért hosszabb távon nehézkes, eleve a nap tervezésénél is kissé beszorítva érzem magam, poénos, élvezem, de néha szabadabb akarok lenni.

Egy magasabb kalória- vagy szénhidrátbevitel okozhat egy megfelelő lökést, az utóbbihez nem értek, az előbbi jót tehet az anyagcsere sebességének, de ha az eleve köszöni, megvan, akkor minek, komoly lassulás pedig eleve ne legyen, ha egy mód van rá... De tényleg sokan azt tapasztalják, hogy némi hintáztatás azért jól jön.

2016. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én havi 2x szoktam csalónapot tartani, de van, hogy 3 hónapig egyet sem tartok.

Egy csaló napon reggel szoktam edzeni, a nap hátralevő részében pedig azt eszek/csinálok, amit akarok. Nem szoktam hízni ilyenkor (persze, eleinte feljön +2kg(=víz+a kaja tömege), de 2-3 napon belül ugyan annyi lesz a súlyom, mint volt a csalónap előtt).

Nem fogyózok, ezek az alkalmak inkább csak a lazítás kedvéért vannak beiktatva, így azt nem tudom, hogy mennyivel könnyítik meg a tartós fogyókúrát.

2016. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A csalónapot az élet megoldja. Pl. születésnap.
2016. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább csaló étkezést csinálj, edzés után, és ami csak belefér(azért ne kanalazz nutellát magába), pl 2 hetente egyszer, nem sok vizet fog zavarni, és talán a többi nap jobban birod majd
2016. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázni kell ám a csalónappal.

Én példáúl hajlamos vagyok egymásután több csalónapot is tartani, ha nekikezdek. de ez természet kérdése. Nekem sokkal könnyebb szigorú maradni mintsem mérsékletesnek.

2016. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem tartok ilyet. Minden nap tartom a diétát, de mondjuk ha 2 hetente egyszer megkívánok pl egy kis csokit, akkor eszek pár kockát, minthogy a csaló napokat várjam és egyszerre fel egyek mindent. De ez persze személyfüggő.
2016. nov. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!