Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csalónap utáni hízás és...

Csalónap utáni hízás és súlymegállás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval egy éve diétázom és eddig minden úgy-ahogy oké volt. Voltak kisebb súlymegállások, de egyik sem tartott egy hétnél tovább.

2 hete megálltam viszont 55 kilónál, ezért beiktattam egy "csalónapot", hogy az anyagcserém kicsit felpörögjön, mivel az is kissé lelassult, mert hétközben nem volt időm enni. Rögtön rá természetesen felment a súlyom. Normál esetben rá 3 napja visszaáll, viszont nem állt vissza azóta sem, sőt azóta is 56. Centikben sem fogytam, pedig azóta (két hete) újra visszatérem a diétához és a sporthoz. 5 kilótól szeretnék megszabadulni karácsonyig. Mit tegyek?



2016. okt. 2. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kilòk a legnehezebbek. Majd beindul ùjra. A legnagyobb hiba az hogy csalónap utàn merted magad.
2016. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Be fog indulni, nyugi.

Te csak csináld, ezek makacs kilók. Azt nem tudom, hogy hány kg vagy és mennyit fogytál, viszont:

Nem folytathatod ugyanannyival a diétát állandóan. Tehát ha pl.70kg-s éneddel fogytál 1500kcal-tól, az 55kg-s énednek ez majdnem súlytartó. Te már lefogytál, folyamatosan csökkenteni kell. Ha ezt is így csináltad, akkor a kulcs a türelem.

2016. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!