Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sportolóként ez a csalónap...

Sportolóként ez a csalónap nagy hiba volt?

Figyelt kérdés
Egész héten nem tudtam normálisan enni, 700 kcal-on éltem. Ma volt edzésem, és edzés után, msot este nagyon sok nápolyit és csokit ettem. Egyrészt számítottam rá, mert tudtam, hogy ki van éhezve a szervezetem, viszont ez egy ilyen hétre sikeredett sajna. Holnap meg futóversenyre megyek, vasárnap meg duplaedzés. Szerintetek, ha jóval túlléptem a ch + kalóriakeretemet, akkor még újra beindulhat a fogyás?

2016. okt. 7. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sportoló biztos nem vagy. ők nem 700 kcal-t esznek. az ugyanis koplalás! természetes hogy falási rohamaid lesznek hisz nincs étrended.
2016. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sportoló,aha persze...
2016. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Máshogy fogalmazok: Heti 4 edzésem volt, ameddig le nem sérültem, most újra elkezdhettem járni, de még csak heti kettőre, illetve eddig heti 2 meccsem volt, abból egyen vehetek részt. Mellette naponta futottam, régebben napi 10 km-et, most 2-ről kellett újrakezdenem. Tisztában vagyok vele, hogy koplaltam, és nem szándékosan tettem, egyszerűen nem volt alkalmam normálisan enni, és a hosszú sérülés után a testem nem is kívánta azt a kalóriamennyiséget, emit aktívabb időimben. Viszont most, hogy újra elkezdtem, nyilván szöüksége van rá újra. Csak épp túl gyorsan és tú sokat adtam a testemnek hirtelen.
2016. okt. 7. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sportoló lennél, nem kérdeznél ilyet.
2016. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kiéhezteted a tested, aztán ilyen hülyeségeket eszel...? Egy sportolónak illik nagyságrendekkel több tudással rendelkeznie a helyes táplálkozásról...

Nápolyival is éhezteted a tested, nemcsak kalória kell szerencsétlennek...

A fogyás érdekelne a legkevésbé, inkább az izmaim, energiám, közérzetem, különféle tápanyagigényes fizikai folyamataim...

A ch-t a rendes ételeid mellé edd. Futóversenyen elhasználod az egyszerű cukrokat is, semmi gond, de a tested működéséhez sokféle egyéb kell.

2016. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem volt alkalmad normálisan enni? Ez nonszensz, nem tudom elképzelni. Az evés alap, azt megoldja az ember és kész. Hamar lerobbannék, ha nem ennék, egyesek jobban bírják, de hosszabb távon náluk is megbosszulja magát a koplalás.

Az, hogy nem kívánod, már más kérdés, rövid távon böjtölhetsz is, ha a testednek az esik jól. De egész héten, úgy, hogy holnap futóverseny... Ez így rosszul hangzik.

2016. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Honnan került elő ez a sok hülye ember?
2019. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!