Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez ilyenkor milyen hatással...

Ez ilyenkor milyen hatással van a szervezetemre?

Figyelt kérdés

Ma megettem fél csomag (kb 35 g) chio chipset, majdnem egy egész csomag hagymás tejfölös burgonyaszirmot (kb 80 g), 8 db Tesco-s nápolyit ( 8x17 g), egy db pöttyös túrórudit (30 g) és még jó pár szem házi sajtos pogit. Persze emellett volt rendes kaja is (tojás,hal,zöldségek). Elég durva csalónapot tartottam, de jól esett..kérdés, ez ilyenkor mit művel a testemmel? Nem fogyózok, inkább súlyt tartok, ilyen szemét kajákat pedig ritkán fogyasztok.

164 cm/50 kg vagyok

21/L



2016. ápr. 10. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sùlyt tartasz akkor nem gond.
2016. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit, feltöltődnek a glikogén raktárak a sok ch-tól, ez vizet köt meg, lehet holnapra 1-2 kilóval nehezebb leszel, aztán 2-3 nap után kimegy a felesleges víz, újra 50 leszel, ennyi történik.
2016. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Koszonom a reszletes valaszt! Ment a zold kez mindkettotoknek!
2016. ápr. 10. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az is számít, hogy mennyire szoktál el ezektől. Nagyon szép, hosszú választ lehetne adni arról, hogy mi történik, ha elszoktál a szénhidráttól s így eszel. Vagy ugyanez a laktózzal, cukorral, esetleg a gluténnal. Komoly esetben nagyon büntet, a test pedig tuti kap egyfajta sokkot. De ez extra eset.
2016. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!