Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit esztek diéta alatt?

Ti mit esztek diéta alatt?

Figyelt kérdés
nektek mi az étrendetek ? (fogyáshoz)

2016. nov. 15. 06:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel lassu ch, leginkabb zabpehely, napkozbrn hal, csirke, tofu, zoldseg, tojas, vacsi utan zsirszegeny turo. Megiszom min. 3 liter vizet, edzes utan feherjet iszom.
2016. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tojást. Csoki- és datolyakrémes piskótatorta lesz az ebédem fő része, 4 tojásból. De lesz darált földimogyoró is egész pici kókuszzsírral elkeverve s bonbon alakban kihűtve (igen sok bemenne, ma direkt csak 5 darab készül, nagyon keményen szálkásítok s a csokikrémben már rengeteg zsír van), rántotta és kókusztejes kávé. A hedonista részem igyekszik menteni a dolgokat, mostanában általában nulla éhséggel s negatív étvággyal tömöm magamba a kötelező dózist, ami nem az igazi.

Zöldséget is eszem, csak nem sokat. Holnap majd saláta lesz a szokásos tojásokkal. A tojás a szuperlaktató, tápanyagdús ételem, nehéz kikerülni, bár növényi korszakaimban azt teszem.

Kilengéskor pedig ami jön, bár bizonyos dolgokat nem véletlenül zártam ki az életmódomból, azokat igyekszem kerülni (glutén, cukor, bolti kész cuccok).


Tömegeléskor bizonyára ugyanígy fogok enni, csak zsírosabban. Muszáj szénhidrátszegényen ennem, ha jól akarom érezni magam, de nem baj.


Ez ugyan nem tuti, hogy bármit segített neked, de hátha érdekesen informatív volt valakinek, hogy így is lehet. Mivel oly hosszú stagnálás után ténylegesen fogyok most már. A deficit már csak ilyen.

2016. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én 2 hónap alatt fogytam kb 10 kilót úgy, hogy nem ettem tésztát, se kenyeret, és nem ettem édességet és ha nagyon kívántam akkor is csak egy nagyon kicsit. nem tudom hány éves vagy de szerintem idősebb nálam és ha nekem ez 14 évesen ment akkor neked is biztos menni fog. először nehéz lesz de utána hozzászoksz. próbálj meg változatosan enni nekem az volt a baj hogy mindig csak ugyanazt ettem, és sportolj is mellette
2016. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy diétázom... de leírom, mit eszek, mikor látom, hogy kezdődik a baj.


Reggel: kávé tejjel eritrittel (0 kcal cukorpótló) egy activia joghurt müzlivel keverve. És most ősszel egy mandarin, valamint egy marék mag ( mandula, vagy mogyoró) aztám pár korpovit kekszet is benyomok.

Ebéd: leves ( nem túl sós nem cukros) és vmi második, pl. önmagával sűrített főzelék egészséges feltéttel, de kenyér nélkül. Vagy vmi sült hús salátával.

Nasi: cukormentes csoki, magok, gyümölcs.

Vacsora: szendvics fél zsömléből sonkával, sok zöldséggel.

Vacsi után mindig nassolok natur joghurt, vagy kocka csoki, vagy a párom pucol vmilyen gyümölcsöt abból kunyerálok picit.


Eszek még ropit meg ilyesmut, de mindenből keveset.


165 cm vagyok 53-55 kg közt ingadozok így már 6 éve!

2016. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!