Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A suliban a menza nagyon...

A suliban a menza nagyon rosszés egézségtelen. Hogyan vegyemrá a szüleimet hogy nekelljen menzâsnak lennem,?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem diétázni, ezért is tartom fontosnak hogy egézséges ebédet egyek. Ezenkívül valaki tudna javasolni ebédre valami egészséges de laktatò ételt?
2016. nov. 14. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a menzapezt koltsetek normalis kajara. En gimiben csomagoltam magamnak csirket, zoldsegeket, tojast, rizst.
2016. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megmondod nekik, hogy egészségtelenül és rosszul főznek, nem bírod megenni. Nem fizeted be a menzát, vagy az orruk előtt pakolsz be plusz kaját, hangosan megjegyezve, hogy muszáj, mivel a menzakoszt ehetetlen.
2016. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miben nyílvánul meg a menza egészségtelensége? Abból, hogy nem csirke és rizs van minden nap?
2016. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolso, azert gondolom nem ujdonsag h botranyos itthon a kozetkeztetes.
2016. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is kajálok minden nap menzán, és semmi gondom nincs vele, kicsit sótlan, de ezt megoldom úgy, hogy hordom magammal a himalájai sómat.
2016. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeritem meg gusztustalan moslek a menzakaja. Van egyket eheto dolog, de ne azok dominalnak. En is megkertem anno a szuleimet h vegyenek ki es inkabb csomagoljunk kulon kajat nekem.
2016. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"En is megkértem anno"


Jah, csak azóta változott a menza kaja...

Most zsírmentesebb, só mentesebb, a főzelékek finomak a levesek jók/tartalmasak... sok finnyás fúj rá... de nem nevezném egészségtelennek...

2016. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 eve volt az anno. De ok legyen igazad. Ettol fuggetlenul a nagyuzemi kajak helyett a sajat magam alatal elkeszitettek hive vagyok.
2016. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is... a kérdésem pusztán az volt, hogy a kérdező szerint miben nyílvánul meg a menzakaja egészségtelensége, mivel van itt rengeteg kérdező aki félreinformálódik és azt hiszi, hogy egészséges étrend = csirke rizs..
2016. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én esetemben is ez volt. Minden tocsogott a zsírban, a csirkecomb belseje teljesen véres volt, a rip-rop jeges, és hasonló ínyencségek. Mi le ültünk anyával meg beszélni hogy akkor ez és ez a problémám, meg értette, le mondtuk az ebédet. Valamilyen ételhordóban vittem magammal főtt tojást, párolt zöldséget, csirkemellet, spárgát, mikor éppen mihez volt kedvem ")
2016. nov. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!