Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le és mit...

Hogyan fogyhatnék le és mit kell csinálnom ahoz hogy minnél elöbb lefogyak?

Figyelt kérdés
17/F és sajnos 130kg vagyok és 185cm magas és még arra vagyok kiváncsi hogy szerintetek hány kg-ot kell fogynom ahoz hogy viszonylag elfogadható testalkatom lehessen
2016. aug. 28. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az embereket megbolonditotta a gyors fogyas reklamok tucatjai , ezek nem a valosagot tukrözik.

1 kilo zsir elegetesehez 3-4 nap kell a szervezetnek, akkor is ha koplal az illetö.

A fogyas türelemjatek , es mivel a reklamok hazudnak az emberek elegedetlenek az eredmennyel , gyorsan akarnak fogyni.

Amig ekkora sulyban vagy ne szaladj , vard meg amig 100 alá mész.

A fogyas nem könnyu , lemondassal jar , azaz a nagy adagokrol kell lemondani , semmi másról , de azt tartani idöben , 1-2 evig nagyon megeröltetö pszichikailag. Lehet nassnapokat beiktatni.

Olvass utana hogyan fogynak a gyomorszukitett emberek , mennyit esznek egy nap , mint egy csecsemö kb

2016. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello, én is 130-ról indultam, aztán egy testépítő haverom megmutatta, hogyan esznek ők és szálkásító étrenddel valamivel több mint fél év alatt 89kg voltam, ahol feladtam, mert túl nagy volt az önbizalmam és untam a napi kiszámolt egyhangú kaját, gondoltam pár hétre eleresztem magam, aztán folytatom.

A pár hétből pár hónapett, aztán majdnek 1 év, mire jött a következő téli szezon, akkor esett le az állam, hogy n férek bele az előző évben lefogyottan vásárolt ruhákba, ráálltam a mérlegre és szépen visszahíztam 120kg-ra...

Akkor ismertem meg egy másik srácot, ő a harcosok étrrndjét csinálta, amit elsőre hülyeségnek tartottam, aztán minden haverom próbált lebeszélni róla, mert szerintük is hülyeség, de ahogy elolvastam a könyvet engem megyőzött.

2 éve csinálom, abból 1 éve tartom a 78-80kg-ot...


186cm 30 éves...

Edzésnek pedig naponta sétálok 2*3km-t munkába járás és saját testsúllyal edzem heti 2*

2016. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!