Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mostantól kevesebet eszek...

Ha mostantól kevesebet eszek az már fogyokura?

Figyelt kérdés
Eddig naponta kb 5 csipszet etem meg néhány csokit. Ha ezentul csak 3 csipszet eszek és keveseb csokit az már fogyokura? Am 28 vok 170cm és 129kg jo lenne 100ra levini.

2016. júl. 18. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Annak nevezed, aminek csak akarod...
2016. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem változatosabban kellene táplálkoznod először, mert ha csak ezen a kettőn élsz, az hosszútávon semmiképpen nem jó. Ezek finomak, én a csipszet nem szeretem, mert sós, a csokit igen, de ha csak ezt enném sokáig, nem igazán kívánnám. Mit szeretsz még ezen kívül?
2016. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, de kezdetnek jó. Szokj le fokozatosan. Bár nem lesz könnyű, én 3hónapja nem eszem semmi ilyesmit és már többször édességről álmodtam xD
2016. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogyókúrának nem fogyókúra, de kezdetnek jó.
2016. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen, eddi én is nagyon sokat ettem, abból csomó csipszet és csokit, most viszont nem fogyózom,de kevesebbet eszem és már fogytam. Pedig reggelire nutellás kenyeret eszem, plusz minden nap eszek csokit, sütit vagy fagyit is, néha csipszet is. Viszont nem zabálok már, mint előtte, hanem mindig csak annyit eszek, amennyit kell, nem tömöm magamba a kaját akkor is, amikor már nem vagyok éhes.
2016. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem fogyókúra, ha kalóriatöbbletben eszel, de akkor sem, ha nem fogyási célzattal, legalábbis én azt nem nevezem annak.

Sokak szerint egy értelmes, életmódváltásos fogyás sem fogyókúra, csak az időszakos megszorítást nevezik annak.

2016. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem trollkérdés, akkor ezzel a "csodás" hozzáállással azt fogod elérni, hogy dagadt maradsz.
2016. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!