Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kevesebet eszek es mellete...

Ha kevesebet eszek es mellete mozgok akkor letudok fogyni 30kgot es ha igen mennyi ido alatt? 90kg 175 15

Figyelt kérdés

#Fogyokuta
2015. máj. 31. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értettem soha, hogy miért hiszik azt az emberek,hogy ha nem esznek fogynak majd..

AZ EVÉS A LEGFONTOSABB A FOGYÓKÚRÁKBAN!!

Ha nem eszel rendesen akkor hiába mozogsz éjjel nappal,nem megy majd olyan könnyen mintha normálisan ennél és mellette még mozogsz is.!

Hidd el az evés a kulcsa a fogyókúrának ..konkrétan 80% az evés és 20% a sport..(Szakember mondta nekem..)

Fogyni azt tudsz ,de nem egy csapásra,főleg ha 30 kg..Hát 1-2 év esetleg:) attól függ mennyire gyors a fogyásod..

De ne add fel, sok sikert!

2015. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat valamennyit kell enni hisz ha sportolsz akkor a "zsirnak" valahogy tavoznia kell es ez az emesztesen at tavozik, ha nincs elegendo mennyiseg, hogy anyagcsered mukodjon akkor a "zsir" sem fog konnyen tavozni..
2015. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De hol látjátok, hogy nem akar enni? Azt írta, kevesebbet. Fogyáshoz kalóriadeficit kell. Ha nagyon sokat mozog, ehet ugyanannyit a tempós fogyáshoz, de a legtöbben nem mozognak nagyon sokat s az elhízottaknál van rá esély, hogy amúgyis túl sokat esznek, célszerű hát csökkenteni, no persze többnyire az összetétel erőteljes átalakítása is tanácsos.


Kérdező, természetesen le tudsz (hacsak nincs valami nagyon súlyos bajod, ami annyira bekavar, hogy képtelen vagy megküzdeni vele), mások is így csinálják, illetve sokan csak kevesebbet s máshogy esznek és nem mozognak semmivel sem többet (pl.én. igyekszem, de nem igazán megy a mozgás, valamicske séta azért mindig van).

Fél-1 kilót is fogynak a jobbak hetente, ennél többet nem érdemes várnod, de ha alatta leszel, az se baj, csak tartski. Ajánlom az életmódváltást.

2015. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 30 kilót fogytam le, nekem 2 évembe telt :D De biztos megy valakinek gyorsabban is.


Szerintem amúgy nem csak hogy kevesebbet kéne enni, hanem inkább mást. Annyi embertől hallottam hogy csak kicsit eszik, kicsi ketchupos tésztát, féladag sütit...kész röhej. Nem tudom miért nem egyszerűbb enni egy szelet sült pulykamellet, amihez megehetsz szinte bármennyi, "1kg" salátát is( ha figyelsz az öntetre) , mert a zöldségnek annyira alacsony a kalóriatartalma.

De nem az emberek inkább szórakoznak itt hogy kistányérnyival esznek, és stb... nem értem :D

2015. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Egyetértek, ráadásul a kicsi adag rossz étel elég hiányos táplálkozást jelent... S aki olyan, mint én, hogy nem bír éhezni, annak végképp nem megy jó étrend nélkül, persze másnak is előnyösebb s egészségesebb ez.

Nekem -20 kiló 3 év alatt (ebből bő 1 év stagnálás), de nem baj, hasznos volt és megszoktam az új életmódom... Csak hogy újabb drasztikus váltást vezessek be, de szeretem a kihívásokat.

2015. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!