Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni fogok ettől a sok...

Hízni fogok ettől a sok fagyitól? Nagyon félek

Figyelt kérdés

nem nagyon szoktam enni.. nem is szeretek. Az egyetlen amiből rengeteget ennék a gyümölcsök és fagyi. Mivel ma már elfogyott a barack meg minden ettem egy olyan kis baba műanyagtányér milánóit + két májkrémes zsömlét. Naponta megiszok másfél liter vizet

DE NAGYON FÉLEK HOGY A FAGYI MIATT HÍZNI FOGOK!! Már napok óta zabálom a fagyit rettentően megilyedtem


160cm, kb. 54kg (12/L)



2016. júl. 17. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha félsz, akkor ne egyél sok fagyit, ennyi, nem értelek.

Pár naptól nem fogsz meghízni, de ha sokáig folytatod, lehet. Ugyebár fogalmam sincs, mennyi az a sok. Viszont egyél rendes ételeket is, mert szükséged van tápanyagokra.

2016. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy hízni fogsz, akkor gyümölcs és fagyi helyett rendes ételeket egyél, rendes mennyiségben. Ha folyton koplalsz, de közben néha bezabálsz egy valag cukrot (mivel a gyümölcs is csak cukor), akkor nem csak hízhatsz, de beteg is lehetsz.
2016. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!