Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 30 perc torna tenyleg nem...

A 30 perc torna tenyleg nem er semmit? Eves napi 5szor vagy minnel kevesebb?

Figyelt kérdés

168cm vagyok..es 83kg .... ( szeptemberben oktober kornyeken csak 67kg voltam, de tortent egy par dolog akkoriban, minek hatarasa folyton ideges voltam,s nyugtatasul az evest valasztottam, mire eszbekaptam mar a merleg 80-on felul volt..)

elkezdtem tornazni par napja napi 30 percet, ( tobbet nem is nagyon birok.. ) s futni fogok jarni heti 3 alkalommal 6km-et. ez szerintetek hatasos lesz? julius kornyekere visszanyerhetem a volt 67 kg-mat? evessel mit tanacsoltok?

16/L


2010. ápr. 13. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem hinném, hogy a 30 perc torna ne érne semmit. Norbi is és Réka is mondják az egyik dvd-n, hogy ha időbe nem fér bele, akkor egyik nap csinálja meg az egyik 20 perces blokkot, másik nap a másik 20 perceset. Ha ez nem érne semmit, akkor nem mondanák. Ha valakik, hát ők értenek hozzá.
2010. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már ez is tök jó, ha valaki 20-30 percet tud mozogni. Én ezelőtt alig mozogtam, most minden nap mozgok minimum 15-20 percet. Van, amikor több is belefér (1 óra). A rendszerességen van a hangsúly.

Tudom ,hogy állítólag a zsírégetés 40 perc után indul el, de nem szabad egyből fejest ugrani az üres medencébe.

2010. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval!
2010. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!