Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Torna előtt, mindig megmérem...

Torna előtt, mindig megmérem magam, és félórát szoktam tornázni, de amikor a torna után is megmérem magam, akkor 1,5 kilóval kevesebb vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

És így fogyok eddig már 7,5 kiló ment le.

Komolyan nem értem hogy mutathat félórával később 1,5 kilóval kevesebbet.Még a mérleg se rossz, mert elmentem az orvosi rendelőbe ott van hajszál ponosan mérő mérleg, és ott is annyit mutat, azután 2 ismerösömhöz hogy megmérjem magam, és ott is annyit mutatott a torna előtt, és a torna után is, mint nálam.

A torna mellett, természetesen oda figyelek az étezésemre is!


2011. ápr. 4. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Távozik a víz...visszajön.
2011. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 hónapja nem jött vissza egy deka se.
2011. ápr. 4. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint 3 hónap alatt összesen 7,5/1,5= 5-ször tornáztál?
2011. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
másfél kilót fogysz: kimegy a víz. ezt pótolod. x ideje fogyózol: 7,5 kg ment le de ez nem 5* az az 1,5 kg, hanem ami zsírod lebomlik. ezt a változást nem tudod folyamatosan nyomon követni mérleggel, csak 2-3 hét múlva látod az eredményét.
2011. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!