Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki ismer egy gyors és...

Valaki ismer egy gyors és hatékony fogyókúrát?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Életmód váltás!
2016. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyors és hatékony? Olyan nincs...
2016. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van, csak nem egészséges, meg tartós se.
2016. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
-jövő héten mennénk strandra,addig kellene 15 kilót ledobnom-mongyatok má valami gyors lefogyást,ba +....))
2016. máj. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van, de idő kell hozzá. Nekem ez vált be kétszer is:

Vettem egy hegesztett vázú (csuklónál) kemping biciklit, mert kicsi a kereke, nincs váltója, így jó sokat kell tekerni rajta. Tavasztól őszig minden nap kimentem egy környékbeli tóhoz, oda-vissza átúsztam, visszatekertem. Napi 56km-t tettem meg az országúton. Enni levesek, gyümölcsök. Indulás 11-kor, hazaérkezés délután 6 körül.

Eleinte rövidebb szakaszokkal kezdtem, csak épp a város széléig, majd fokozatosan növeltem a távolságot. Egy hét alatt értem a maximumot. Saját tempóban tekertem, igyekezem beosztani az erőmet. Vizet, gumi foltozó szerszámot vittem magammal, az úton voltak gyümölcsfák.

Tavasztól őszig 80kg-ot adtam le. Eleinte 8 kiló/hét ment le, később 3..5kg/hét.

Sajnos aki nem hajlamos a hízásra, az el sem tudja képzelni, mekkora erőfeszítés lefogyni. Megtartani az elért súlyt pedig közel reménytelen... Vannak emberek, akiknek ekkora mozgásmennyiségre van szükségük a "normális testalkathoz". Amúgy meg ha papírlapot zabálnak, akkor is visszamegy a súly. Próbálhatnak bármit, diatetikusok hada legyeskedhet mellettük, életük végéig próbálgathatják a sok okos ember bölcsességeit, az sem fog segíteni. Hát ez van, harmadszor nem fogom már végigcsinálni...

2016. máj. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Az úgy működik, hogy a gyors és hatékony fogyókúrát sehol máshol nem találja meg a fogyatékos, csak itt GYIK.hu-n.
2016. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5: Ha koplalással belassítod az anyagcserédet, ne is csodálkozz!

Teljes életmódváltás nem jutott még eszedbe?

2016. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kocsmárné Éva válasza:
Én egyedül anno...a TV-s Pokrivtsák Mónikát láttam hitelesen, és gyorsan lefogyni.......valamilyen italportól, amely minden étel izében kapható volt, még tölttöképoszta izben is !!!...én is azóta is keresem ezt a port, de nem találom, nevét természetesen nem mondhatta, de ennek alapján hátha valaki tud segiteni Neked, (és nekem is).
2016. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi draga italpor meg fogyasztoszer. Tudatosan kell taplalkozni es mozogni, ennyi a nagy titok.

Nem lehez egy het alatt 15kg-t leadni es utana meg csülköt enni es vekonynak maradni.

En lemondtam a csokirol, chipsröl, nasikrol, de cserebe nem kell büntudattal ennem, eheznem es megis fogyok. Nem varom hogy juniusra kockas hasizmom legyen, de lement annyi amire szamitottam eddig es a többi is le fog.

2016. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Ha tartós eredményt szeretnél, akkor életmódváltásra van szükség. Első lépésként praktikus megcsinálni egy 9 napos tisztító-méregtelenítő programot (C9),amivel már pár kiló is le szokott menni. Ezt követően indítani a FIT fogyi programot.Ezzel sok jó tapasztalat van itthon és külföldön is.Sok sikert!
2016. máj. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!