Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így hova juthatok el január...

Így hova juthatok el január elsejére?

Figyelt kérdés

168 centimhez 97 kiló vagyok (igen, tudom, hogy rengeteg, nem véletlenül akarok változni :) ). 65-70 kilóra szeretnék lefogyni.

Ha 1400 kcalt eszek naponta januárig (minimum 68 gramm fehérje, max 171 gramm szénhidrát, max 46 gramm zsír), ez hozhat eredményt? Tudom, hogy minden ember más, de jó lenne valami visszajelzés, hogy jól csinálom-e.

Úgy érzem, hogy ennyi kcalt bírok hosszútávon is, fehérkenyeret nem eszem, édességet nagyon ritkán (heti egyszer).

Fehérjeként sovány túrót, roston sült csirkemellet, lazacot, fehérjeport eszem és hasonlók

Zsírként lazacot, olivaolajat és egyéb, főleg telítetlen zsírsavakat tartalmazó ételeket

Szénhidrátként zabkását, teljes kiőrlésű kenyeret (és heti egyszer egy édességet- nem egy üveg nutellát :P)


Szerintetek ez így jó? Nagyon szeretnék változni, hogy elégedett legyek magammal. Ha nem jó, akkor mi nem jó benne és miért? Úgy érzem, hogy elég jól állítottam össze, de mivel annyira nem értek hozzá lehet, hogy valami baromságot csinálok.


2016. máj. 17. 11:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én 172 cm magas vagyok,és 123-ról kezdtem március első hetében.Most 109 kg vagyok,tehát 14 kg mínusz.napi 1500 kalóriát eszek.az első hónapban nem ettem édességet,nem tartottam pihenőnapot,de most tartok heti egy napot.ilyenkor több szénhidrátot eszek.Most úgy érzed,hogy tudsz hosszú távon ennyit enni,és van is benne igazság,csak nagyon egyhangú lesz.Nekem az ebédem minden nap más,azt rendelem a teletáltól,olyan 6-700 kalória körül van.hús,zöldség vagy rizs.minden nap eszek három tojásból rántottát 10 dkg koktélparadicsommal és egy erős paprikával.minden nap 10 deka sonkát szintén paradicsommal,erős paprikával és chia magvas rozskenyérrel.édességnek milbona gyümölcsös krémtúrót szoktam.gyümölcsöt keveset eszek,max egy almát egy nap,de nem minden nap,illetve most epret,mert szezonja van.ezzel a kajával én nagyon jól el vagyok 2,5 hónapja.viszont én heti háromszor mozgok mellette.vagy egy spinracing edzésem és két konditermi,ami abból áll,hogy fél óra elliptikus vagy kerékpár,vagy gyaloglás emelkedőn.utána személyi edzővel edzés különböző eszközökkel,mint trx,rp trainer,bosu,kettlebell,stb.ez több,mint egy óra szokott lenni.utána még fél óra elliptikus vagy gyaloglás,vagy bicikli.elég kemény,de megéri.soha nem mozogtam,de most nagyon megszerettem,és már feladtam volna a diétát,ha nem járok el mozogni.neked is ajánlom a mozgás,keress valamit,amiben örömöd tudod lelni.

én fogytam már mozgás nélkül pár éve 13 kilót,ráadásul koplalással,1000 kalóriával,de meg is lett az eredménye,pár hónap alatt vissza is jött a duplája

2016. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!