Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22 kilót fogytam január óta....

22 kilót fogytam január óta. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Az edzéseket ugyanúgy csinálom,de a kaját már nem tartom be olyan komolyan. Néha becsúszik egy szelet kenyér vagy fagyi.Amúgy fehérjedúsan táplálkozom. Nem szeretnék visszahízni, borzasztó bűntudatom van az ilyen "szemét" kajáktól.Más is így van ezzel?
2015. aug. 21. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Èn eddig -9 kilot fogytam, de mèg szeretnèk. Ès hát èn sem tudom hogy legyen utána. De szerintem most nem lesz baj, ha nèhanapján megeszel egy kenyeret vagy èdessèget. Utána lemozgod maj . Csak inkább arra figyelj hogy ne túl sűrűn csinálj ilyen "csalós napokat". Mondjuk max heti 1× amugy meg nagyon ügyes vagy hogy ennyit tudtál fogyni. :)
2015. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak csaló étkezéseim, hogy elkerüljem a bűntudatot. Nem akarok ennek az egésznek a rabja lenni.
2015. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mértékkel ugyan lehet, de kerüld a fehér-liszt alapú kenyeret, péksüteményt, tésztákat, ... állítólag a "TK Tönkölybúza liszt"-ből készített kenyerek, tészták mérsékelt napi mennyiségben nem okoz visszahízást. És kerülni kellene a fehér rizst és lehetőleg minél kevesebb burgonyát is.

Állítólag a fehérjedús fogyókúra befejezése után minimum ezeket ha tartod, akkor az elért testsúly megmarad. És persze a cukros, édes-habos sütik, és mekis kaják, no meg a bolti üdítők és hasonlók is kerülendők.

2015. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ügyes vagy, gratula. A súlyodat is megfogod tartani mert jól csinálod. 10 évvel ezelőtt 115 kiló voltam majd 2 év múlva 75 most 85 vagyok testzsír %-om 20 alatt van. Ezt már évek óta tartom és életem végéig tartani is fogom.

A javaslat csak annyi hogy a sportot és a tiszta kajálást egy életen át kell játszani annak aki elhízásra hajlamos ha esik ha fúj ha rossz kedved van :) sőt a sportban jó ha fokozatosan emeled a teljesítményed. A legnagyobb energiafogyasztó az agy és az izmok. Több izommal párhuzamosan csökken az elhízás veszélye. Izmot nagyon könnyű veszteni és máris megindul az ember a lejtőn :)

izmot megtartani fehérjedús kajálással és intenzív sporttal tudsz csak megtartani.


Minden 3.-4. nap csinálhatsz nyugodtan egy kalóriapluszos napot hogy begyorsítsd az anyagcseréd erre szükség van. A fogyókúrák többségével az a baj hogy állandóan azt sulykolják az emberbe hogy legyél kalóriaminuszban számold a kalóriákat este 6 után ne egyél de azt csak kevesen mondják hogy ezzel belassítod az anyagcserédet és izmot vesztesz és löttyedt leszel. Megjártam ezt az utat kalóriákkal álmodtam már a végén. Brutál nehezen leadtam 10 kilót és villámgyorsan visszahíztam és nem tudtam felfogni miért történik ez velem :)


Aztán már nem számoltam a kalóriákat és azóta sem. Azt figyelem mennyi fehérjét és jó CH-t viszek be plusz zöldség. Multivitamin, tejsavófehérje az mindig van itthon ahogy lenmagolaj is. A felvágottakról, margarinokról, üdítőkről, majonézről, ketchupról és ezer dologról teljesen leszoktam. Sőt az összes tejtermékről na jó sajtot azért szoktam reszelni a melegszendvicsre néha napján :) Nálam teljesen elmúlt a bűntudat ha megkínálnak jó szívvel pl egy tortával elfogadom ettől még minden megy tovább. Ha rendszeresen edzel sok fehérjét eszel mérsékelt CH bevitellel és a hónap nagy részében tisztán kajálsz. Védve vagy. Ez teljesen biztos.

Sok sikert és kellemes hétvégét mindenkinek :)

2015. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mondjuk szedjél fel egy kis izmot.
2015. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, izmos vagyok.

2015. aug. 22. 05:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!