Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eleg nyorsan fogytam le, es...

Eleg nyorsan fogytam le, es megrepedezett a borom, feher csikok vannak a combom belso reszenel, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Leadtam par kilot de nem edzessel, es a borom meg repedezett, nagyon csunyanak latom magam e miatt, tukorbe se tudok nezni, valahogy muszaj lenne eltuntetnem! Segitsetek
2015. aug. 15. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. S. répa a béta karotin miatt, algakapszula, reggel 1-2 citrom leve, krémek. Fehérjedús táplálkozás sok zöldség, multivitamin. Guggolás, bicaj, futás. Lenmagolaj vagy omega3 kapszula, tiszta víz bőven. Nem valószínű hogy teljesen eltűnik de halványodni fog. viszont vannak kezelések amik eltüntetik (drága)
2015. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ameoland ***** válasza:
Magától nem fog eltűnni,csak fehérre fakul. Nekem is úgy maradt,pedig 50 kilót fogytam és mindenre figyeltem. fogadd el.
2015. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Leadtam par kilot de nem edzessel"


...

mire számítottál? mást se mondunk, minthogy ez lesz a vége

2015. aug. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bor hogy tud megrepedezni? Igaz én sörről se hallottam még soha.
2015. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínű striáid vannak, és nem a fogyáskor, hanem hízáskor keletkeztek - csak eddig talán nem vetted észre. Idővel tényleg elég sokat halványulnak. Viszont nem barnulnak le, lehet amiatt látszanak most jobban, hogy lett egy kis színed.
2015. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A stria heg, így örökre megmarad.
2015. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!