Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak?

Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig fogyóztam, szépen ment is a dolog, de most abbahagytam, mert nagyon lapos a fenekem. Így elkezdtem rá edzeni. Szóval többet kell ennem, mint amit ledolgozok, hogy izmosodjak. Az edzés megy is, de már a sírás kerülget, mert sokat ettem, és nagyon nagy lett a hasam.

Ha megint folytatnám a fogyókúrát még legalább egy hónapig, akkor hosszúnadrág szezonra nem tudnék semmit se kezdeni a fenekemmel, és nagyon csúnya lenne. Így meg a hasam nagyon nagy.

Mit csináljak?????


2015. aug. 5. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A tomegeles atmeneti hizassal jar, ezert szoktak altalaban telre idoziteni, nem a bikiniszezonra.


Figyelj arra, hogy ne egyel barmit csak azert, mert tomegelsz, az etelek minosege, a tapanyagosszetetel ugyanolyan fontos, mint a szalkasitasnal. Ha nem vagy biztos az etrendedben, keress ra noi tomegnovelo etrendekre a neten, hasonlitsd ossze a sajatoddal.

2015. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene többet enned? Simán egyél normálisan és tornázz, nem testépítő vagy!
2015. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Aki nem testépítő, annál is kalóriatöbblet kell az izmosodáshoz...


Ha eszik az ember, akkor megnő valamelyest a hasa, ez már csak ilyen.

Folytatnám a tömegelést és nem zavarnának ilyen apróságok... Persze nekem könnyű, sosem kicsi a hasam :)

2015. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem kellett, normál módon ettem, pont mint korábban, csak mellette tornáztam is.
2015. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!