Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ennyire vékony a lábam?

Figyelt kérdés

Néha rossz már ránézni is. Pár hónappal ezelőtt még mindenem vékonyka volt, de szakítás után sikerült 2-3 kilót hízni, de csak hasra ment és ez mindig így is volt.

160 cm lány vagyok és 45 kg, bár ez szerintem nem igazán jelent így semmit.

Szoktam tornázgatni, guggolni, de a lábam ugyanolyan vékony marad. Mióta guggolok, nem hogy vastagodott volna egy kicsit, de mintha vékonyabb lett volna..


Mindenki mondja, hogy milyen vékonyak a lábaim..és ez tényleg nagyon zavar már.


Ismertem egy olyan lányt, akinek vékonyabb volt a karja, a dereka, a hasa mint nekem...de a lába mégis vastagabb.


2015. aug. 11. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont 10 centivel és 5 kilóval vagyok több nállad és akkora a lábam mint két egymásmellé tett kamion , szerintem örülj a vékony lábaidnak...
2015. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrenddel és lábedzéssel kvázi kizárt, hogy ne izmosodjon meg a lábad... Nagyon szerencsétlen genetika és betegség vagy tudomisén mi kell hozzá, hogy ne tegye.

Tornázgatni kellemes, de ha az nem segít, keményebb munka kell. Vagy elfogadod, hogy ilyen, ez van.

2015. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LÉGYSZIVES CSERÉLJÜNK LÁBAT!!! 3 hónapja azon dolgozok hogy vékonyabb lábam legyen de SEMMI.bele fogok bolondulni
2015. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek a vékony lábak :)
2015. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!