Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy fogyókúrázónak milyen...

Ez egy fogyókúrázónak milyen reggeli?

Figyelt kérdés

Eddig fogytam 18 kg-ot, még hátra van kb 15. Reggelire nem szoktam sokat enni mert megviseli a gyomrom, aztán erre bukkantam. Ma kipróbáltam és eddig ez a legjobb, kellően laktat és gyors is az elkészítése.

Kivajazok 2 muffinformát, bele 1 szelet sonka, rá 1 tojás és 200 fokon megsütöm 20 percig.

A kérdésem, hogy ez reggelire maradhat, ha fogyókúrázom?

Itt egy kép róla:

[link]


2016. máj. 16. 10:09
 1/10 anonim válasza:
Szerintem maradhat, jól néz ki. :)
2016. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simàn jò. Maradhat bőven.
2016. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Én még ennék mellé egy szelet pritamin paprikát is, mert tök jól mutat a tojás mellett a piros paprika, de azt hiszem ez csak az én hülyeségem, hogy "szemmel eszek"..:D
2016. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem odaírni, hogy mellé eszek egy kis adag zöldséget is. :)
2016. máj. 16. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, főleg, ha valamilyen jó minőségű sonkával csinálod.
2016. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisadag zöldség helyett egyél nagy adag zöldséget:)
2016. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jò, pláne ha eszel mellé zöldsèget is. Végre valaki, aki normàlisan reggelizik. Ezen a fórumon sokan csak balfa*ságokat esznek.
2016. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, főleg zöldséggel. Jó, hogy nem mindenki gondolja, hogy feltétlenül szénhidrátot kell tolni reggel :) Nyilván kinek mi a jó, de ez a fenti remek reggeli.


20 percig sülnek? Az elég sok, nekem nem lenne rá türelmem, de ez egyéni dolog.

2016. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem az azért jó, mert a 20 perc alatt például elkészítem a sminkem, tehát tudok készülődni és nem kell fél percnél többet foglalkozni vele. :D
2016. máj. 16. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulalok a fogyasodhoz :) En is hasonlo mennyiseget szeretnek fogyni de nagyon szenvedek es ehes vagyok mindig :( esetleg el tudnad kuldeni hogy miket eszel?
2016. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!