Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli úszás után egyek...

Reggeli úszás után egyek camambert sajtot?

Figyelt kérdés

4 hete kezdtem egy új életmódot mivel ami lement rólam 20 kiló az vissza is jött. 97 kilóról kezdtem, jelenleg 92 vagyok. Nem eszek semmi cukrot, se lisztet.


Reggel 7re járok úszni fél 9-ig. Ez egy héten egyszer van.


Úszás után 9-kor szerintetek vehetek camambert sajtot azt megenni magában? Csak hogy az mennyire illik bele a diétába..


Köszönöm!


2016. ápr. 26. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogyan tolerálja a zsírt, nekem belefér időnként egy kis zsírosabb sajt.
2016. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha belefér a napi keretbe, nyugodtan.
2016. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ha belefér a napi keretedbe miért ne. Pl nálam is, és szerintem sokaknál az válik be, ha nem is a zsírral, hanem csak a Ch-val spórolunk. Ha szereted és kívánod edd nyugodtan, és mivel előtte mozogtál, pláne bűntudat nélkül ehetsz belőle.:)
2016. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!