Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap nektek hogy fog kinézni...

Holnap nektek hogy fog kinézni az étkezésetek?

Figyelt kérdés

Mit esztek és mikor? Én erre gondoltam:

- reggeli: tojásrántotta 2 fehérjéből és 1 sárgájából zöldségekkel és kis mézzel ízesített tea

- tízórai: valamilyen gyümölcs és 2 szelet rizspufi

- ebéd: ezt még nem tudom

- uzsi: egy marék dió

- vacsi: - nem tudom

szerintetek ez jó? vacsira mit tudnátok ajánlani meg ebédre? köszi :)



2016. ápr. 24. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggeli: három virsli mustárral, paradicsommal, és egy vagy két szelet kenyérrel, a kedvemtől függően.


Tízórai nincs.


Ebéd: Brokkolikrém leves, szűzérmék vegyes sült zöldségekkel.


Uzsi egy túrókrém.


Vacsora: Brokkolikrém leves maradék, tonhalsaláta (majonézt nem túlzásba víve).

2016. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ritkán tervezek előre, de mostanában előfordul. Még nem állt teljesen össze a holnap, de ilyesmi a terv:


Ebéd: zsírtejes kávék (jó esetben nem csupa kávé lesz, de ha igen, akkor jó sok), kis zöldbabfőzelék sajtos sült tojásfehérjehabbal, piskóta 4 tojásból, valamilyen krémmel (mostanság citromkrém-kísérleteket folytatok) vagy kis csokiszósszal. A feltétlenül szükségesnél ez picit nagyobb ebéd, mivel dolgom lesz és vacsoraidőben talán még nem leszek itthon, én pedig nem szeretek későn enni, ha nem muszáj. Bár most már nem okozza a kalóriadeficitem megszűnését.

De bizonyára eszem még hazaérkezéskor, annyira nem lesz még késő... Zöldbabfőzeléket tükörtojással.


Neked is valami jó fehérjeforrást ajánlok ebédre és vacsorára, mivel a többi étkezésedben még kevés fehérje van. De hogy mit szoktál enni, mit szeretsz, mennyire igényleg a szénhidrátot és mikor kívánsz többet enni, azt ugye nem tudhatom. Tervezésnél ezeken kívül még valami jó makrók is kellenek s azt kell elosztani megfelelően, a napi összbevitel a legfontosabb, de egyedszinten azért az időzítés is óriási fontosságú lehet, nekem az.

2016. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

reggeli: három tojásból rántotta,paradicsom,erős paprika /350/

tízórai /puffasztott rizs /100/

ebéd:sült pulyka párolt káposztával / 486/

uzsonna:alma/75/

vacsora:3 virsli mustárral /350/

milbona gyümölcsös krémtúró /140/

ez összesen 1500 kalória

mozgás egy óra spinracing lesz este

2016. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!