Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? Kövér vagyok?...

Hogy nézek ki? Kövér vagyok? Már fogytam 11 kg-ot, de még mindig nem érzem magam csinosnak. (KÉP! )

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 5. 15:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
a húst meg lehet enni köret nélkül is vagy eszel hozzá savanyúságot :) az én párom is nagyon vékon és magas és neki a kedvencei a csülökpörkölt de én csirkehúst eszem meg sovány sertéshúst 2 fajtát főzök plusz neki köretet nekem meg savanyúság
2010. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
szerintem is jó alakod van, van cicid, derekad, ez így tök jó:) Gratula a fogyáshoz!
2010. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Kitartást neked ugyanolyan magas mint én!:):) Én nem is vettem észre eddig ezt a derékvonal dolgot amit írtok.:D Nem figyeltem, csak azt, hogy kiugrik a derekamon a "kapaszkodóm".:S És zavar. De akkor elfogadom magam. Most elkezdtem Rubint Rékázni, a napi 20 perc önmagadért meg a legújabb nagyon tetszik, főleg a zene miatt. :) Pedig útálok itthon tornázni, de most nincs más.
2010. ápr. 10. 22:56
 44/47 anonim ***** válasza:
ha visszaálsz vagyis rendesen fogsz étkezni akkor ezt mind vissza fogod hízni! inkább próbálkozz életmód váltással több eredményed lesz és tartós nem egy két hónapig hanem örökre! jah és egészséges :)
2010. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
én 175magas 106kg vok sétával tudnék fogyni?
2010. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
mennyi idő után látszik?
2010. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

16:20-as séta + egészséges életmód vagyis gyümölcs, zöldség, sovány hús,

(cukor, zsír, fehér kenyeret felejsd el!)

teljes kiörlésű kenyér, saláták, sovány húsok

a séta jó de naponta oylan 3-4 km-ert ez olyan 40-50 perc hiddel pár hét szerintem olyan két hét és már látod is az eredményt!

naponta 5-6 étkezés, tehát sokszor keveset!!!

Sok sikert és kitartást és ha sikerül elérni a célodat utánna sem kell visszaálni az egészségtelen étkezésre! Fogyni csak életmód váltással lehet!

2010. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!