Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki? Kövér vagyok?...

Hogy nézek ki? Kövér vagyok? Már fogytam 11 kg-ot, de még mindig nem érzem magam csinosnak. (KÉP! )

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 5. 15:23
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Amikor már nagyon nem bírtam ettem egy almát. Felkockázva!mert laktatóbb úgy. Az a bajom még magammal, hogy ha ülök hurkás a hasam. De nagyon. 1 nagy meg 1 kicsi. :S Lemehet még?
2010. ápr. 9. 20:06
 32/47 anonim válasza:
Mindenkinek hurkás a hasa mikor ül.. akkor nem látszana ha csont és bőr volná..:)))
2010. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
én 175magas 106kg vok sétával tudnék fogyni?
2010. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

gratulálok 20 évesen tönkre teszed a gyomrodat!!! oké 11-12kg-ot fogytál csinos vagy szép nőies az alakod, de egyáltalán nem egészséges az a módszer ahogyan leadtad igaz még mindig jobb mint hogy ha gyógyszerrel érted volna ezt el de ha tanultál biológiát meg ha csak egy kicsit is utánna olvasol akkor így nagyon tönkre tudod tenni a szervezetedet!

Továbbiakban hogy ha egészségesen szeretnél élni és úgy fogyókúrázni vagy megtartani a súlyodat, mert ha szeretnél így maradni akkor meg kell!

egynap 4-5 étkezés! Hogy miért?

- hogy szintentarsd a vércukorszintedet

- normális anyagcsere végett

- hogy ne termeljen a szervezeted sok gyomorsavat!(persze hogy ha csak nem akarsz gyomorfekélyt!

- ami nagyon fonots hogy lefekvés előtt 2 órával nem szabad enni és gondolom nem délután 5 órakkor feküdtél le!

pl:reggeli: 7:00, tízórai: 10:00 ebéd 13:00 uzsonna:15:00 vacsi: 18:00-19:00 között

A gyümölcsfogyasztásról pedig az hogy este már nem célszerű gyümölcsöt fogyasztani, gyümölcsöt inkább a reggeli mellé vagy 10 óraira ajánlott este semmiképpen nem szabad!

Persze ezeket nem muszály betartani, de ha pár éven belül nem akarsz kórházba kerülni különböző gyomor problémmákkal akkor máskor odafigyelsz és ésszerűen fogyókúrázol!

2010. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Szerintem sétával lehet a legjobban fogyni, de sietős legyen!Mert másképp nem sokat ér. Sok sikert! Ja és ha este mész, akkor utána ne egyél.

Tudom h nem egészséges ez a módszer de szerintem jobb mint a 90napos meg hasonló hülyeségek. Sajnos tényleg sok a savas és egyszer el is ájultam reggel mert nem reggeliztem véletlen és leesett a cukrom, de máshogy nem megy! Vagy fogyózok így vagy sehogy. Nekem bevált.

2010. ápr. 9. 21:30
 36/47 anonim ***** válasza:

érdekes,mert súly/magasság arányt nézve u.annyi kilók vagyunk,de nekem mindenki beszól,hogy zörögnek a csontjaim:S

jó alakod van,ne fogyózz:)szerintem ha szeretnél tenni valamit az alakod érdekében,akkor hasra dolgozz egy kicsit,meg talán picit combra,és még formásabb leszel:)ügyes vagy:)

2010. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

másképp nem? és mi lenne hogy ha rendesen étkeznél?

nem ennél fehérkenyeret, meg cukrot, zsíros kaját, sült krumplit meg mekis kajákat meg a többi sz@rt :S

sok zöldség, fehér hús, hal, gyümölcs, kevés rizs, vízben főtt krumpli++++ mozgás hidd el így sikerül!

2010. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom ezeket betartani, mivel a párom akivel élek sovány, neki pont ezek a kaják nem kellenek. Azt kell főznöm ami jó kis kalóriadús. Amúgy köszi a sok választ!
2010. ápr. 10. 11:25
 39/47 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon jó alakod van:)
2010. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Gratulálok a fogyásodhoz! Külön eismerésem ahhoz hogy úgy is tudtad tartani hogy közben főztél a párodnak!! (Én úgy nem bírnám.)

Én is ugyanolyan magas vagyok mint te és 70 kg, és én is minél jobban meg szeretném közelíteni az 55 kg-ot. 3 napja diétázok és mikor nem bírom csak elolvasom amiket írtál inspirációnak. :D

(PS Atyaég de örülnék neki ha ilyen derékvonalam lenne mint neked! Sajnos én bojlertestet örököltem, semmi derekam nincs.)

2010. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!