Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le innen?...

Hogyan fogyhatnék le innen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Van egy problémám. 14 éves vagyok,és sajnos túlsúlyos. Már sokat fogytam,de még van rajtam felesleg,főleg a cicimnél rakódott le zsírréteg.

Itt van 2 kép:


[link]



[link]


Leírom általánosan az étrendem:

Reggeli : -3db tojás VAGY 2-3 virsli VAGY 1 szendvics


Tizórai: 2-3db alma


Ebéd: 2db csirkemell és fél adag jázmin rizs


uzsonna:nincs


vacsora: 2-3 db tojás VAGY 3db virsli vagy saláta + alma vagy mandarin


Edzés: Hetente 2szer vagy 3 szor erőnlét / Utcai harc valamint minden nap 10-15 perc gördeszka és otthon ritkán csinálok fekvőket,félülést.


Lehet tenni ellene valamit? Rosszul étkezem? Mit ajánlotok?


2016. márc. 10. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet van egy kis ferfi melled Az etkezes nem a legjobb foleg a virsli viszont az ebed jo csak hianyzik belole a zoldseg na meg kerdeses a mennyiseg az edzes keves a gordeszka nem edzes
2016. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy keves de sajna nincs sok idom,mert keeszultem felvetelire/szobeéite. Akkor a virslit hanyagolom. Koszi a választ
2016. márc. 10. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat azert a felveteli nem olyan nehez en az erettsegi miatt se hagytam abba a kajat nem tanulok tobbet
2016. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi 2 db csirkemell, de még kimaxolva a reggelit és vacsorát, 6 tojással sem tűnik valami soknak a fehérje. Ha nem eszel 6 tojást sem, akkor pedig egyértelműen fehérjehiányos. A kalória is kevésnek tűnik. S zöldséget sem ártana enni.
2016. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Zoldseget naponta eszek az ebedhez kulon rendelek salit
2016. márc. 10. 22:56
 6/8 Szabi.L ***** válasza:

Virslit és gyümölcsöket hanyagold. Mindkettő remekül segít a zsírok elraktározásában. Helyette mehet a tojás( lehetőleg ne az összes sárgáját használd fel), illetve sovány húsok, tengeri hal, sovány túró.


Ha az ebédhez raknál némi zöldséget, akkor az lenne a tökéletes étkezés. És vacsorára ne egyél szénhidrátot! Esetleg vehetsz fehérje étrend-kiegészítőt, rengeteget segít. Mármint nem a zsírégetésben, hanem a diétát kibírni, mivel rendkívül finom, hasznos tápanyagok vannak benne stb...


Ja és az uzsonnát ne hagyd ki.

2016. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

14 éves korodból kiindulva ebben vannak hormonok is, legtöbbször később visszahúzódik.

Szóját kerüld.

2016. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2016. márc. 11. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!