Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatnék?

Így fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnek pár kilót leadni. Most 173cm, 73kg vagyok és kb. 23%os a zsírszázalékom. Úgy lehtne változást elérni ha egyáltalán nem vagy csak nagyon ritkán fogyasztanék cukros űdítőket illetve édességeket? Mert ez mindennapos nalam. :D Ezeken kivul szobabicikliznek es\vagy elliptikus trénert hasznalnek. Ezekben kernem a segitseteket,hogy milyen idokozonket, mennyi ideig hasznaljam a "szereket". Aztan ahogy fentebb irtam annyi eleg lenne taplalkozas szempontjabol,hogy csak a cukros uditoket illetve az esessegeket hanyagolnam?

Nem tudom,hogy fontos e de ilyen elliptikus trener allna szolgalatomra :D : [link]

Ha rendszeresen betartanam ezeket akkor mennyi ido utan lenne eszlelheto a valtozas?

Elore is koszonom a valaszokat. :)



2016. márc. 2. 20:38
 1/9 Szabi.L ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ez sajnos nem ilyen egyszerű.


Mindenképp hagyd el a cukrot és egyéb egyszerű szénhidrátokat tartalmazó ételeket, mivel sokkal egészségesebb leszel. De az a helyzet,hogy ez közel sem biztos, hogy fogyást fog eredményezni. A többi étkezés is számít.


A kardio gépeket minden nap használhatod,közepes intenzitáson 1 órát kb.


Ha gondolod segítek az étrendet kialakítani, írj nyugodtan ha segítség kellene.

2016. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én azt a trénert nem sokra tartom.

Szobabicaj napi 2 x 1 óra. Délelőtt, este.

Cukros vacakot elhagyhatod persze.

De nekem inkább az segít ha a rendes kajából is keveset eszek, olyat kb éhség határán lenni, vagyis kicsivel fölötte.

2016. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: Koszi a valaszt! :D A biciklit inkabb este hasznalnam, mert delelot suliba vagyok :D
2016. márc. 2. 21:09
 4/9 anonim válasza:

2 vagyok

Sok sikert, én is pont ezt csinálom egyébként.

Drukkolok.

2016. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat valamit biztos javit fiu vagy lany vagy? Mert egy lanynak teljesen megfelelo a 23%
2016. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi, enis drukkolok neked, hogy sikeruljon. :)
2016. márc. 2. 21:17
 7/9 A kérdező kommentje:
5os: 16\f
2016. márc. 2. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem minden lánynak megfelelő a 23%, ez ízlés kérdése is, én pl. jóval alá akarok menni, pedig teljesen egészséges ízlésem van.


Nos, ahogy már írták, csak mert elhagyod a cukros dolgokat, még simán ehetsz túl sokat másból. De jó irány, van, akinek ez is elég, jó étrendben jóval laktatóbb ételek vannak, mint a cukros vackok...


Az elliptikus trénerről a világon semmit nem tudok, én a teljes testes edzést + valami egyéb mozgást tartom igazán jónak.

2016. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor elliptikus tréner:

5 hónap alatt -17 kg ell.trénerrel, cukrok, üdítők elhagyásával, lényegesen kevesebb ch fogyasztással. (Én rengeteget ettem, főleg este 8 után, amikor leraktam a gyerekeim.)

Heti ötször 30 perc kardió kettes fokozaton, 10 perc intervall.

Nekem ennyi elég. 34-es BMI-m volt...

A tiéd meg 25. Szóval: sok sikert!!!

2016. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!