Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék?

Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 75kg vagyok, 165 cm, lán . Szeretnék fogyni. Elkezdtem odafigyelni az evésre, naponta 5x eszem, 2-3 óránként. Mozgásként Rubint Réka edzésprogramját gondoltam, az Add újra önmagad c. DVD-jét. Ma elkezdtem csinálni, de egyenlőre úgy érzem még nem bírom olyan jól. Előszőr is mi a véleményetek/tapasztalatotok ezzel az edzéstervvel kapcsolatosan, fogyaszt? Szerintetek folytassam tovább és egyre jobban fog menni, vagy kezdjek el mást? Ha kezdjek el mást, mit tudtok ajánlani? Edzőterembe nem szeretnék menni, de ha az a hatásos, elmegyek, de inkább itthoni mozgásra gondoltam, nem tehetem meg anyagilag sem, és mellette tanulnom is kell. Köszönöm.
2016. febr. 1. 20:17
 1/3 Szabi.L ***** válasza:

Szia!


Miket eszel és mikor? Le tudnád írni?( akár egy napi étkezést is, ha emlékszel)


Ha csak a zsírégetés a célod, akkor egyszerű a dolog. Helyes táplálkozás és aerob edzés: https://www.youtube.com/watch?v=EUmSW457pkM


Ha picit szeretnél izmosodni és formásodni, akkor elengedhetetlen a súlyzós edzés.

2016. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggelire olyan 7 óra körül tojást, majd barna kenyeret vagy puffasztott rizst joghurttal, ebédre amit épp anyu főz, uzsonnának gyümölcs, vacsorára pedig tojást vagy virslit.
2016. febr. 2. 15:18
 3/3 Szabi.L ***** válasza:

Ezt nézd át: [link]


Reggelire együtt menjen a tojás+barna kenyér vagy pufi rizs


Milyen joghurt, natúr? Ugye nem ilyen cukros hülyeség?


Beszéld meg anyuddal, hogy mit főzzön.


Gyümölcsöt nem ajánlom diéta idején, mert tele van szénhidráttal. Helyette inkább mehetne zöldség, mert azt egyáltalán nem láttam.


Vacsorára jó a tojás, de a virslit felejtsd el.


Ez így nagyon kevés étkezés, legalább 3 óránként enned kellene.


Nézd át az étrendet, amit küldtem. És próbálj meg valami hasonlót kialakítani.

2016. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!