Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Higyan fogyhatnék le?

Higyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsokat! 15l/158cm/52kg

Tudomtudom ez nem sok meg minden. De nem tetszek magamnak. Idegesít a zsír, utálok a tükörbe nézni, majdnem már hánytattam is magam, nap mint nap a bőgés fog higy egy disznó vagyok, és nem bírom. Könyörgöm segítsetek!!:"((((


2016. jan. 31. 13:04
 1/5 kaiu válasza:
Hát az az igazsag hogy a magassag felfogja a zsirt de mivel nem vagy magas kezdj el edzeni akar fiusan is nem gaz fuss esetleg felulesezz tenyleg bevalnak jol fullaszd ki magad 1 honap alatt jobban nezel majd ki vagy hamarabb. Uh vagy ergometerezz az is eleg jo am.
2016. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kaiu válasza:
Eg persze dietazz de ne ugy hogy semmit nem eszel csak ameg sportolsz ne egyel disznot meg zsiros kenyert de pld majkremes kenyert meg bablevest krumplipurivel ehetsz. Es meg annyit hogy atlagban a kissebb emberek ducibbak eze ne iteld el magad ha sport utan se lesz jobb sajnos ilyen is van.
2016. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vfrtom ***** válasza:

1. Hülye vagy. Ahhoz is , hogy itt keress ezen az oldalon.

2. Sport. A hiszti meg a bömbi nem az.

3. Kevesebb szénhidrát, sok fehérje, elegendő zsír.

4. Igen zsír. Valahonnan kell energia.

5. Ha folytatod a nyavalygást fogad sem lesz , mert a gyomorsav lemarja.

6. Ehhez a magassághoz jó a súlyod, bár ennyiból nem lehet biztosat mondani.

7. A futástól nem igazán fogsz fogyni. Az kardio.

8. A felüléstől sem a hasad lesz laposabb.Minden izmot dolgoztatni kell.

9. A diéta nem koplalást jelent.

2016. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A futás jó, de csak ha jól csinálod! Intervall edzésben csináld. Értem én, (nem tudom az edzettséged) hogy 15 perc futást felosztasz részekre, bemelegítés után 20-30 sec sprint( ha életedben nem futottál még tíz métert se elég egy sima gyors futás is) ha ez meg van, akkor 60-75 sec kocogás (ha életedben nem futottál még tíz métert sem jó egy erősebb séta is). Az a fontos, hogy egy rövidebb ideig tartó intenzív terhelés után egy hosszabb pihenő időt tartasz. Ez bőven elég, esetleg egy meg nem nevezett oldalról tölthetsz le neves emberek által készített otthon is elvégezhető tornát, azt még csinálod mellé.


Edzés tervnek körülbelül úgy csinálnád, hogy hétfőn futsz 15 percet (úgy ahogy fentiekben leírtam), kedden bohóckodsz otthon arra a videóra(kb 20 percesek), szerda pihenés, csütörtök bohóckodás megint a videóra, pénteken futás, hétvégét totálisan hagyd meg pihenőnapoknak.


Kajában pedig egyél sokszor keveset. Lehetőleg kerüld a péksüteményeket, a csokit és az üdítőt. Igyál vizet(tetszés szerint ízesített is lehet).


Láss esetleg a jövőbe is havi másfél kiló mínusznál többről ne álmodj, ez kevés annál többre.


Sok sikert remélem tudtam segíteni.

2016. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. jan. 31. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!