Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék gyorsan?

Hogyan fogyhatnék gyorsan?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyorsan megszabadulni legalább 10-15 kilótól. 59 kiló vagyok és 14 éves (modell akarok lenni, és kérlek ne jöjjetek avval hogy a modell szakma ilyen meg olyan mert már 4 éve az akarok lenni). Karcsú alakot akarok, és nem izmosítani magam. A sportokat nem nagyon kedvelem, a tabletták meg szóba se jöhetnek... Az étrendemet átalakítani nem tudom, a családom miatt, max. azt hogy keveset eszek. Régen be is jött hogy nem ettem 2-3 napig és avval le is fogytam 3-4 kilót és (nem híztam vissza mint a többi átlagos ember!!)! Lehet örült dolog de a hánytatással is próbálkoztam már, de nem működött mert nem tudtam hányni... Szóval mit tudnátok ajánlani? Valami könnyű edzés vagy hasonlók? Előre is köszi a válaszért.

2016. febr. 29. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos tizennégyéves kislányoknak adunk tanácsot, hogy legyenek egészségtelenül vékonyak, majd felnőtt korukba meg azon sírnak, h milyen b.lfaszok voltak, mert szarrá diétázták magukat, nincs mensi, nem lehet gyerekük mert tönkrement a szervezetük, és természetesen modellek se lettek, mert hiába vagy vékony, ha megnézed magyarországon nagyjából fél millió nőre jut 1 , akiből modell lesz.
2016. febr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom az előző miért beszél ilyeneket.. igen is sikerülhet csak soha ne ad fel..! Egyél keveset és sportolj is egy picit --- hidd el sikerülni fog..sok sikert
2016. febr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. válaszoló! :)
2016. febr. 29. 18:34
 4/7 anonim válasza:
Gyorsan fogyni nem lehet! Lehet, de a kétszeresét visszahízod. 10 kg otnemolyan nehézleadni, ami neked van az nem túlsúly. Nem szükséges a teljes étren változtatás. Ne kínozd magad azzal,hogy nem eszel. Ez a legnagyobb hülyeség. Egyél sokszor keveset, sok zöldséget, gyümölcsöt, üdítőitalok, édességeket mellőzni kell.
2016. febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
...Ja, és persze sport.
2016. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehetsz karcsú, de ha leadsz pl. 15 kg-ot, az csúnyán foglátszani rajtad. Sport nélkülelfelejtheted a modellkedést. Haaz akarszlenni áll megfelelően a dolgok mellé
2016. febr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És hány centi vagy? 173 alatt felejtsd el. Akkor is, ha nem bírod a kritikát (értsd, a szemedbe mondják, hogy kövér, aránytalan stb vagy).
2016. febr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!