Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó volt a mai étkezés?

Jó volt a mai étkezés?

Figyelt kérdés

170 cm magas, 60 kg -s huszonéves nő vagyok. Úgy döntöttem,hogy 10-15 kilotol meg akarok szabadulni.


Heti háromszor kardiozom, hetvegente bicikli,ilyesmi.


A napi kajám: reggel 4 szelet pufirizs, felvagottal vagy sajttal es sok zöldséggel, délután pedig saláta csirkehussal. Mást nem eszem es kb délután 4-5 után már nem eszem.


Így le tudok fogyni az ahitott 45-50 kilóra?



2016. febr. 2. 20:07
 1/9 Szabi.L ***** válasza:

Le fogsz fogyni, de nem túl egészséges ez a módszer.


4-5 után miért nem eszel?

2016. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert este elvileg már nem szabad enni,a vacsi hizlal a legjobban.


Meg ugye,hát nem nagyon szeretnék több kaloriat bevinni,mint amennyit itt írtam,és hát nem fér bele. Max még azt megcsinalhatom,hogy a reggelimnek csak a felét eszem meg,és akkor vacsorára eszem 2 szelet pufirizst. Ez így jobb lenne?

2016. febr. 2. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Mamám egyik ismerőse sem evett 4-5 után. Reggel mikor felkelt majdnem elájult. Ezt akarod? Lefekvés előtt 2 órával nem szabad enni.

45 kg-mal kórosan sovány lennél. Sok sikert kedves kérdező!

2016. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem célom elajulni. Csak már elegem van abból,hogy egy dagadt zsirdiszno vagyok. Változtatni fogok,ha törik,ha szakad!
2016. febr. 2. 20:32
 5/9 anonim válasza:

170 cm-hez a 45 kg nagyon kevés..

A napi 2x étkezés sem megfelelő,eleinte lefogsz fogyni,de idővel a szervezeted több ételt fog igényelni és többet is felszedhetsz mint amit leadtál.

2016. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szabi.L ***** válasza:
59%

Dehogy lenne jobb!


Azt ugye tudod, hogy nem csak a kalóriákat kell számolni?


Szénhidrát,fehérje,zsírokkal tisztában vagy?


Ezt nézd át: [link]


Este nem kell koplalni, csak nem célszerű szénhidrátot enni. Helyette inkább valami sovány hús, túró, fehérje shake.


Ha van valami kérdésed van írj nyugodtan, de ez, ahogy elképzeled nem hiszem, hogy célravezető lenne.

2016. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
45 kg-osan meg anorexiás deszka leszel...:D
2016. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Túl alacsony a célsúlyod, az izomsorvadt véznaság nem valami egészséges s nem is szép.


Nem hizlal a vacsora jobban, az összbevitel számít. Mégis mi történik az esti étellel, megváltoztatja az energiamegmaradás törvényét...? 4-5-kor még iszonyúan messze van a fekvésidőd, gondolom. Amúgy semmi baj nincs vele, ha neked így a jó, de az ilyen "a vacsora hizlal" butaságokat nyugodtan elfelejtheted.


Mennyit eszel? A leírás alapján erősen koplalhatsz, az nem jó, ráadásul kardiózol, hát az izom nem fog az utadba állni a 45 kilóhoz, az biztos, mert az le fog menni. Kivéve, ha megeszel fél kiló csirkét s egyebet, mert az már legalább a fehérjebevitelnek megfelel.

2016. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát annyit eszem,amennyit leírtam. Van,hogy kevesebbet,mert előfordul,hogy nincs időm enni napközben. De ez alapvetően ritkan fordul elo.
2016. febr. 3. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!