Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni májusig...

Szeretnék lefogyni májusig 5-7 kg-ot, leírtam mit tennék. Valós a siker?

Figyelt kérdés

Reggelire ebedre mivel suliba vagyok pirítóst vinnék és gyümölcsöket, ezt enném.4-5 fele erek haza ekkor joghurt tojás hus zoldsegek salata ilyeneket válogatnék ezek kozul ennek. Vacsora vmi konmyut keresnek. Inni tea vagy citromos viz

A mozgasom setabol allna:)

Szerintetek? Mindenkepp kaloriaminuszom lenne , kevesebbet ennek:)


2016. jan. 19. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Számold ki: kaloriabazis.hu és megtudod!


Csak séta mozgásként egyenlő a majdnem nullával. Tehát nincs túl sok értelme.

Inkább heti egyszer vagy kétszer (hétvégén) fél óra, vagy egy óra intenzív kardió, vagy aerob edzést végezz. Keress a neten tornavideókat és tornázz arra.


Minimum 1200 kalória az egészséges egy napra!

2016. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kenyér csak üres szénhidrát, nem ér semmit, főleg nem fogyókúrás. Nyugodtan ehetsz 1500-1800 kalóriát, ha koplalsz akkor jönni fog a farkaséhség, félreeszel vagy csak nem tudod tartani az 1200at ami abszolút egészségtelen. Itt az oldalon nagyon bátran dobálóznak a számokkal főleg olyan emberek akik soha nem tartottak ilyen diétát.

A séta tényleg semmit nem ér, miért nem futni jársz? Vagy otthonra keress tornavideókat, az is sokkal többet ér. Inkább mozogj többet mint anorexiába hajszold magad. Egyél sok zöldséget, zsírmentes húst, délelőtt gyümölcsöket, próbáld kiiktatni az étrendedből a cukrot és a lisztet amennyire csak lehet. Én már 4 éve nem eszek semmit ami valamelyiket tartalmazza és nem is hízok :)

2016. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A séta is mozgás, én annak idején 70 km-t gyalogoltam hetente, fogyni nem fogytam tőle, persze, mert enni nem ettem keveset, de jólesett. Ha nincs rá sok időd, akkor valami intenzívebb jobb lenne, főleg, hogy jobb az egész testet megedzeni.


Az ebédet kivéve nagy ívben hanyagolod a fehérjét, ez nem tűnik jónak.

2016. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy 110 kiló vagy most, vagy 40. Előbbi esetben többet is fogyhatsz, utóbbiban nem nagyon.
2016. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!