Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a leghatékonyabb...

Hogyan tudnék a leghatékonyabban lefogyni 5-6kilot?

Figyelt kérdés

Sortolni nincs időm mivel suliba jarok, vizsgaidőszak ez melett heti 3napot dolgozom mint felszolgaló.

Segitsegeteket kérném hogy hogy sikerülhetne milyen étkezés? Esetleg valami étrendkiegészítő tabletták?



2016. jan. 19. 12:24
 1/4 anonim válasza:
Ugyan mar napi egy ora sportra biztosan van idod. En dolgozom. Mellette egyetemet vegzem irom a szakdolgozatom megis van idom a sportra!
2016. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Energiám se marad a végére, meg az is zavar hogy egyedül nem sok kedvem lenne és nincs aki ezt beválalná velem főleg igy hogy elég sűrű a beosztásom.
2016. jan. 19. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyedül is lehet otthon tornázni, én nappali egyetem plusz műszak mellett nyomtam le az insanityt, túléltem, izmos is lettem, úgy érzem te inkább kifogásokat keresel. Koplalással is le lehet fogyni, persze, csak akkor formátlan leszel és a bőröd sem túl feszes, plusz fogyáskor a szervezet először az izmokat bontja le, ezért erőd sem sok marad majd.
2016. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha bár annak tüntek ezek nem feltétlen kifogások, ha ilyen szinten érdekel nekem van 3kis korú testvérem az anyukám meghalt az apám nem foglalkozik a gyerek neveléssel,suliba járok, dolgozni jarok és emelett eleg sok mas dolog
2016. jan. 20. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!