Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a leghatékonyabb...

Hogyan tudnék a leghatékonyabban lefogyni?

Figyelt kérdés
2011 márciusától kezdtem el fogyózni.Hatékony volt,mert mostanra már 9 kilóval könnyebb vagyok.Viszont e nyáron megálltam.Egyszerűen nincsen akaraterőm,önbizalmam.Végül elterveztem,hogy szeptembertől(Mikor a suli kezdődik) újra fogyózom.Leszeretnék jövőnyárra fogyni legalább 7 kilót.Nincs pénzünk diétákra,mert baromi drágák,ha van is pénz az meg számlákra kell.Úgyhogy milyen mozgásokat tudnék elvégezni ami nagyon hatékony lenne?Én régen minden este 30 guggolást,felülést csináltam.Nekem csípőből,hasból,combból,meg fenékből kellene leadnom,és úgy szeretném,hogy formásak legyenek a felsorolt testrészeim.Mivel jön a suli,így max 1 órát tudnék rászánni.

2013. aug. 30. 15:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkérdezni,hogy az jó-e,ha minden reggel kakaós kalácsot eszek,délkor meg rántottát,és vacsira kb. 2 szendvicset amiben szalámit teszek és kicsi vajat?Csak az a gond,hogy mikor suliba kellett menni,akkor reggelizni nem reggeliztem,mert egyszerűen nekem túl korai,és nem kívánok semmit.Általában akkor ettem mikor hazamentem.Még ha elvittem egy szendvicset,azt se ettem meg,mert nem kívántam.Ez nem tudom,hogy miért van ha suliba kell menni.
2013. aug. 30. 15:22
 2/2 anonim ***** válasza:
sok a finomított szénhidrát... :/ és semmi gyümi/zöldséget nem eszel, ez így nagyon nem jó.
2013. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!