Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vegetáriánusként hogyan lehet...

Vegetáriánusként hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam a fogyás után, a sárga kapszulába is, de mindenhol azt írják, hogy fehér húsokat kell enni. Viszont én ovo-lakto vegetáriánus vagyok, így egy kicsit nehéz eldönteni, hogy pontosan mit is kellene tennem.

Úgy gondolom, hogy egészségesen étkezem, viszont a napi 2l víz nehezen van meg, de ezen "dolgozom". Edzek is, heti háromszor, plusz a kötelező 5 tesin is részt veszek.

17 éves lány vagyok, 168 cm, 61-2 kg. A súly, amit el szeretnék érni, azaz 55-56 kg. Ennyi voltam fél éve, de a stressz okozta evésből felhíztam ennyire, és nagyon zavar. A hasamon egy kevés hájréteg van, a combomon viszont - nem mondom, hogy sok, de azért jól meglátszik. Ezen szeretnék változtatni.

(itt a gyakorikérdéseken is sokat olvastam, és gyakran vannak "képkéregetők", szóval ha ilyen vagy, ne is próbálj "válaszolni", köszi)



2016. jan. 9. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell fehér húsokat enni. Igazából nincs étel, amit kell enni a fogyáshoz, még az egészségeshez sem :D


A fogyáshoz kalóriadeficit kell, ennyi, mozgás pedig sosem árt. Egy vegának sem kell máshogyan csinálnia, csak éppen az ételei másak.

Az igaz, hogy a húsok tudnak segíteni, a fehérje jól laktat s a vegáknak kevésbé van tiszta fehérjeforrásuk, de ez azért nem akkora probléma. Sokféle étrendet választhatsz így is, én pl. alapból ketogén diétán vagyok, amit én csak húsmentesen tudok csinálni, akárhogyan is hangzik ez :D

2016. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megpróbálom kialakítani a saját diétám, és nem egy megadottat követni. Köszönöm! :)
2016. jan. 10. 00:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!